Atviros pamokos tema: „Animacinio filmo „Žiemos pasaka“ kūrimas“ santrauka. Sudėtingos pamokos „Kas dirba kuriant animacinius filmus“ santrauka (vyresniems vaikams)


Animacijos pamokos užrašai
Tema: "Farm Frenzy"
Tikslas: ir toliau supažindinti vaikus su pagrindiniais animacinio filmo kūrimo etapais naudojant „Lego“ konstruktorių.
Užduotys:
Vaikų žinių apie animaciją apibendrinimas ir papildymas,
Kūrybinės vaizduotės ir fantazijos ugdymas,
Išmokite sukurti animacinį filmuką naudodami „Lego“,
Suaktyvinkite susidomėjimą patys kurti animacinius filmus.
Įranga ir medžiagos: nešiojamas kompiuteris su įdiegta programa „Multiplier“, „Lego“ konstruktorius „Farm“, multimedijos pristatymas pagal A. Barto eilėraštį „Kas rėkia“.
Pamokos eiga
Mokytojas: Šiandien, vaikinai, tęsime kelionę į burtininkų šalį - animaciją. Kaip manai, kodėl animaciją pavadinau burtininkų šalimi? (vaikų atsakymai). Taip, kiekvienas animacinis filmas suteikia mums nuostabų ir nuostabų fantazijos pasaulį. Čia gyvena įdomūs, seniai mylimi ranka pieštų ir lėlių animacinių filmų personažai. Šis pasaulis yra tikras ir pasakiškas. Piešti ir lėlių personažai elgiasi kaip tikri – džiaugiasi, liūdi, daro pačius neįtikėtiniausius stebuklus. Bet tai nieko nestebina, nes esame įpratę, kad animacijoje viskas įmanoma. Ir retai kas susimąsto: kaip šis stebuklas įvyksta? Kur prasideda bet kokio animacinio filmo kūrimas? (Vaikų atsakymai).
– Taip, iš paprasto tuščio popieriaus lapo, kurį scenaristas pasiima priešais save ir pradeda rašyti scenarijus. Tai gali būti istorija, pasaka, eilėraštis. Mes su jumis jau sukūrėme animacinius filmukus pagal pasaką, istoriją, o šiandien pabandykime sukurti animacinį filmuką pagal A. Barto eilėraštį „Kas šaukia“. Paklausykite, apie ką šis eilėraštis, ir pabandykite nustatyti šio eilėraščio herojus. (Skaito eilėraštį). Taigi, kokie herojai yra šiame eilėraštyje? (Vaikų atsakymai).
– Teisingai, tai eilėraštis apie augintinius. Taigi mes nusprendėme dėl savo animacinio filmo personažų. Kaip manote, ar galime sukurti šiuos personažus filmuotis animaciniame filme? (Vaikų atsakymai).
- Vaikinai, šiandien siūlau kurti herojus ne naudojant teptukus, pieštukus ir plastiliną, o naudojant „Lego“ „Farm“ konstruktorių. Pažiūrėkime, kokių herojų mums reikia? (Apima daugialypės terpės pristatymą pagal eilėraštį „Kas kaip šaukia“).
– Taigi dėl herojų apsisprendėme, bet ką darysime toliau? Teisingai, reikia sukurti gražų animacinį paveikslą, prieš kurį vyktų mūsų herojų veiksmas, tai yra, reikia kurti dekoracijas. Juos surinksime ir iš „Lego“. (Vaikai renka dekoracijas).
- Žiūrėkite, vaikinai, dekoracijos paruoštos, herojai paruošti, dabar laikas nustatyti, kas vaidins kurį herojų (vaikai paskirsto vaidmenis). O dabar laikas atgaivinti mūsų herojus - pradėkime šaudyti. Kokią animacijos techniką naudosime filmuodami animacinį filmą? Teisingai, naudojant perkėlimo techniką. (Šaudymo procesas)
– Na, mūsų herojai atgijo ekrane, bet jiems kažko trūksta. kaip tu manai? Taip, jie turi būti įgarsinti, taip pat galite pridėti muzikos, bet mes tai padarysime kitoje pamokoje. O dabar siūlau žaisti žaidimą ir prisiminti animacinį filmuką kuriančių žmonių profesijas:
Žmogus, kuris rašo scenarijų? (Scenaristas)
Svarbiausias žmogus animacijos studijoje? (Režisierius)
Kaip vadinasi žmogus, kuriantis personažus ir dekoracijas? (Karikatūristas)
Kas įgarsina animacinių filmų personažus? (Aktorius)
Kas kuria nuotaiką, perspėja veikėjus apie pavojų, džiaugiasi su jais, į animacinį filmuką įtraukdamas muzikos? (Kompozitorius)
Žmogus, be kurio herojus negali judėti? (Animatorius)
Kas filmuoja animacinį filmuką? (Operatorius)
– Tokiu keliu eina bet kokio animacinio filmo kūrimas. O jūs ir aš, vaikinai, teisėtai galime vadintis burtininkais, nes mes patys galime sukurti šią magiją, šią fantaziją ir neįtikėtiniausius stebuklus, nes animacijoje viskas įmanoma.
Žiūrėti animacinius filmus.
Ten veikia vaikai ir gyvūnai,
Ten į gerojo medžiotojo langą beldžiasi kikilis.
Tikras melas, kuriuo visada tikiu iš anksto
Viskas, kas prasideda sapne, įvyks šiandien...


Prisegti failai

Julija Fedotova
Korekcinės pamokos vyresniems ikimokyklinukams, naudojant daugiaterapiją „Dar ir ko negalima“, metmenys

Tema klases» « Galima ir negalima»

Tikslas: korekcija neigiamos elgesio apraiškos atsiradus draudimams

Užduotys:

1. Sąmoningo požiūrio į suaugusiųjų draudimus formavimas

2. Tabu savo gyvenime išryškinimas

3. Adekvataus elgesio modelio, kai susiduriama su draudimais, formavimas

Įranga: projektorius, karikatūra« Galima ir negalima» (rež. Milchinas, popierius, pieštukai.

Pamokos eiga:

Asadovo eilėraščio ištraukos skaitymas

Tai draudžiamažaisti futbolą po langais

Ir atnešk šuniuką į namus iš sąvartyno.

Tai draudžiama tvartas yra tarsi šturmas tvirtove

Ir mesti smėlio bombą nuo stogo.

Animacinių filmų žiūrėti negalima iki vėlumos,

Tai draudžiama saldus pyragas prieš pietus

Tai draudžiama lipti pro langą į gatvę,

Tai draudžiamašaudyti gyvūnus timpa.

Klausimai vaikams:

1. Ką tau draudžia tėvai?

2. Ką draudžia darželio auklėtojos?

3. Kaip jautiesi išgirdusi žodį? « tai draudžiama»

4. Kaip reaguojate į suaugusiųjų draudimą?

5. Norite, kad suaugusieji nustotų jums tarti žodį. « tai draudžiama» bet jie pasakė tik žodį « Gali» ?

Pažiūrėsim karikatūra, ir sužinokite, kas gali atsitikti, jei viskas vyksta visada Gali.

Dinaminė pauzė.

Vaikai suskirstyti į dvi komandas. Viena komanda vaizduoja mažą žmogų « Gali» . Jie šypsosi ir pritardami linkčioja galva ir rankomis. Kita komanda apsimeta mažu žmogumi « tai draudžiama» . Jie susiraukia, purto galvas iš vienos pusės į kitą ir mojuoja rodomaisiais pirštais. Tada apsikeiskite vaidmenimis.

Klausimai vaikams:

1. Iš kurio mažo žmogaus karikatūra ar patiko geriau?

2. Kuris žmogus svarbesnis? Kodėl?

3. O tu visada draugauji su žodžiais « tai draudžiama» (Klausimas turėtų būti detaliai nurodytas su pavyzdžiais, kad vaikai suprastų savo protestus prieš žodį « tai draudžiama» )

4. Kaip Gali susidraugauti su žodžiu tai draudžiama?

Atsakymą į paskutinį klausimą pateikia suaugęs:

Turime suprasti, kodėl tu negali net tada, Galbūt, daugiau to nebenorėsite daryti. Norėdami tai išsiaiškinti, pažaisime žaidimą

Pratimai "Atsisakymas"

Vaikai vaidina suaugusiųjų, o mokytojas – vaiko vaidmenį. Jis atsisuka į "suaugusieji" su įvairiais prašymais. Vaikų užduotis yra atmesti prašymą ir motyvuoti atsisakymą.

Prašymų pavyzdžiai:

1. Gali Ar į darželį pasiimsiu tikrą plaktuką ir vinis?

2. Gali Ar man suvalgyti sniego ir čiulpti varveklą?

3. Ar galiu išardyti kompiuterį?, ir tada aš jį surinksiu?

4. Gali Ar visą dieną žiūrėsiu televizorių?

5. Gali Aš nemiegosiu naktį?

6. Gali Ar aš lakstysiu aplink autobusą jam važiuojant ir garsiai rėksiu?

Jūs man atmetėte visus mano prašymus, bet aš nesupykau, neverkiau ir neįsižeidžiau, nes gerai man paaiškinote kodėl tai draudžiama, aš viską supratau ir nebenorėjau to daryti. Susidraugavau su žodžiu « tai draudžiama» ir kviečiu jus tapti draugais.

Meno terapija mankšta:

Nupieškite žmogų pagal vardą « tai draudžiama» kad patiktų visiems. Tada sugalvokite, ką jis draudžia ir kodėl.

Baigus piešti, piešiniai pakabinami ant stovo.

Publikacijos šia tema:

Konsultacija „Vaikų ir suaugusiųjų santykiai: ką daryti ir ko ne“. Ne viskas gyvenime klostosi taip, kaip norėtume, o kartais aplinkybės pasirodo stipresnės už mus. Nesėkmės akimirkomis norime.

Žaidimas skirtas grupiniams užsiėmimams su 5-7 metų vaikais darželyje. Naudojamas žinioms apie planetas ir kosmosą sustiprinti. Tikslas.

mmDidaktinis žaidimas apie gyvybės saugą „Kas galima, kas ne“ Ikimokyklinis amžius yra pats svarbiausias laikotarpis, kai jis formuojasi.

Deja, daug nelaimingų atsitikimų nutinka namuose. Mūsų namai pilnai užpildyti įvairia buitine technika ir chemikalais. Mano užduotis yra...

Individualios korekcinės pamokos apie iotizuotų garsų automatizavimą naudojant IKT santrauka 2 pamoka 1. Dvigarsių tarimas su kirčiavimo pokyčiais: ya-ya-ya e-e-ee yu-yu-yu 2. Iotizuotų garsų automatizavimas žodžių gale: ya-ya-ya.

Individualios korekcinės pamokos apie garso automatizavimą [l], naudojant IKT, santrauka 2 pamoka 1. Garsas „L“ – kartojamas tarimas. 2. Garso „l“ automatizavimas atvirkštiniuose skiemenyse: al-ol-ul-yl yal-yol-yul-il (žr. pristatymą,.

Individualios korekcinės pamokos apie garso automatizavimą [R], naudojant IKT, santrauka 2 pamoka 1. Garsas „r-r-r“ yra ilgas ir slenkantis tarimas garsiai, tyliai, šnabždėdami. 2. Garso „r“ automatizavimas atvirkštiniuose skiemenyse: ar-or-ur-yr.

Savivaldybės ikimokyklinio ugdymo įstaigos lopšelis-darželis Nr.15 „Ogonyok“

bendras Bui miesto rajono plėtros vaizdas

Išsamios pamokos santrauka

"Kas dirba kurdamas animacinius filmus"

(vyresniems vaikams)

Programinės įrangos užduotys:

Švietimo: patikslinkite vaikų žinias apie animacinių filmų kūrimą. Praturtinkite vaikų žinias informacija apie žmonių, dirbančių su animaciniais filmais, profesijas.

Švietimas:

Ugdyti vaikų susidomėjimą animacinių filmų kūrimo žmonių profesine veikla.

Švietimas:

Ugdyti gebėjimą aiškiai, aiškiai ir nuosekliai atsakyti į klausimus; praturtinti vaikų žodyną profesiniais terminais pamokos tema.

Ugdykite vaizduotę ir kūrybinę vaizduotę.

Pedagogas: Vaikinai, aš žinau, kad jums visiems patinka žiūrėti animacinius filmus. Ar žinote, kokių profesijų žmonės dalyvauja jų kūryboje? (vaikų atsakymai)

Ir viskas prasidėjo seniai, gerokai anksčiau nei broliai Lumière'ai išrado kiną. Jau prieš tūkstančius metų menininkai ir skulptoriai mokėjo atgaivinti figūras. Senovės Asirijoje prie įėjimo į karališkuosius rūmus buvo statomos sparnuotų bulių su penkiomis kojomis statulos. Kai pro šalį ėjo žmogus, atrodė, kad vaikšto jautis. Egipto šventyklose sumanus apšvietimas padėjo „pagyvinti“ vaizdus. Viduramžiais Europoje buvo paplitusios juokingos mažos knygelės, panašios į bloknotus. Kiekviename puslapyje buvo nupiešta ta pati figūra skirtingomis pozomis. Jei knyga buvo greitai pavartoma, figūra imdavo mojuoti rankomis, jodinėti arkliu ir pan.

Norint sukurti animacinį filmuką, reikalingas daugelio profesionalų darbas.

Kaip manote, kur prasideda animacinio filmo kūrimas? Teisingai, pirmiausia reikia parašyti scenarijų būsimam animaciniam filmui ir tai yra scenarijaus autoriaus darbas. Toliau, kai rašomas scenarijus, kas įsitraukia? (vaikų atsakymai)

Režisierius parenka komandą, kuri dirbs su animaciniu filmu. kaip tu manai?

Teisingai, tai menininkai, kompozitorius ir aktoriai, kurie įgarsins animacinių filmų personažus.

Norint tapti animatoriumi, reikia turėti vaizduotę, laiko, ritmo pojūtį, puikų humoro jausmą, gebėjimą sugalvoti įdomių ir juokingų istorijų bei siužetų. Per vieną sekundę animaciniame filme matome 24 kadrus. Menininkas turi nupiešti 24 kadrus, kad judesiai atrodytų natūralūs ir juokingi. Akivaizdu, kad tai nėra paprastas dalykas.

Kiekvienas animacinis piešinys sukurtas pagal dizainą – diagramą. Kiekvienas piešinys – fazė įrašoma į specialų lapą, kuris vadinamas ekspozicijos lapu. Kuo daugiau raštų, tuo sklandesnis judesys, kuo mažiau fazių, tuo ryškesnis ir greitesnis judesys.

Pažvelkime į įprasto personažo judesių modelius, palyginkime judesio pobūdį, taip pat mažosios princesės, kuri atsitraukė nuo baisios kaulinės rankos, judėjimo fazes. Iš siaubo ji atsitraukia ant kojų pirštų galų, išsigandusi veidu. (eismo modelių tyrimas)

Kaip manote, kieno darbas bus reikalingas po animacinio filmo nupiešimo? (vaikų atsakymai)

Teisingai, animaciją reikia įgarsinti.

Iki garsinio kino išradimo vaidybiniai filmai ir animaciniai filmai buvo lydimi muzikos, kurią pianinu ar fortepijonu grojo muzikantai – taperiai. Voltas Disnėjus pirmasis savo animaciniuose filmuose panaudojo muziką. Naudodamas muzikinius akcentus ir pridėdamas įvairių juokingų garsų, „Disney“ pasiekė nuostabų garso ir vaizdo derinį. Jei animatorius sugalvoja šokį, tai judesio ritmą nustato garsas, todėl ekstremalios išraiškingos šokančio personažo pozicijos turi sutapti su akcentais. Akcentai yra ne tik muzikiniai, tai gali būti paprasčiausi garsai, pabrėžiantys judesius. Kiekvienoje kino studijoje yra įvairių garsų įrašų kolekcija: nuo varpelio skambėjimo iki durų girgždėjimo, nuo griaustinio trenksmo iki paukščio čiulbėjimo.

Be garso inžinieriaus kine, yra be galo įdomi profesija – garso dizaineris. Būna tokių animacinių filmukų, įgarsintų tik triukšmais ir garsiniais akcentais, kai veikėjai nekalba, o tiesiog skleidžia kažkokius garsus. Aktoriai, kalbantys už animacinių filmų personažus, taip pat dalyvauja animacinių filmų dubliavime.

Dabar pabandykime kuriam laikui tapti animacinių filmų kūrėjais ir susiskirstyti į grupes. Turėsime vieną scenaristų grupę, vieną menininkų, vieną režisierių ir kitą kompozitorių. Pirmiausia paskirkime pagrindinį animacinio filmo režisierių, kuris parinks savo komandą. (vaikai išsirenka režisierių, skirstomi į grupes)

Vaikinai, ką veiks mūsų scenaristų grupė? Teisingai, jie sugalvos siužetą, apie kurį būtų galima nufilmuoti animacinį filmuką. Ką veiks menininkų grupė? Teisingai, jie pieš piešinius animaciniam filmui. Ką veiks garso dizaino komanda? Jie išsiaiškins, kaip įgarsinti mūsų animacinį filmuką.

Na, kimbam į darbą. (Vaikai pirmiausia sugalvoja siužetą, tada nupiešia kelis piešinius, tada juos įgarsina muzikos instrumentais)

Vaikinai, norėdami pamatyti mūsų animacinį filmuką ekrane, paprašysime savo muzikos direktorės Marinos Valentinovnos apdoroti mūsų medžiagą kompiuteryje.

Pamokos santrauka:

Vaikai, prisiminkime, ką veikėme klasėje. Apie kokias profesijas kalbėjote? Ką norėtum veikti kurdamas animacinį filmuką?

Vardas:
Nominacija: Darželis, Pamokų užrašai, ECD, psichologo užsiėmimai, Ikimokyklinukai – 4-6 m.

Pareigos: ugdymo psichologė
Darbo vieta: Valstybinė viešoji įstaiga "SRCN Vorotynsky District"
Vieta: s. Krasnaja Gorka, Vorotynskio rajonas, Nižnij Novgorodo sritis

Pamokos su multiterapijos elementais „Dovana silpniausiems“ santrauka ikimokyklinio amžiaus vaikams

Tikslas: ugdyti pagarbų požiūrį į jaunesnius vaikus ir suaugusiuosius.

Užduotys:

- Ugdykite teigiamą požiūrį į žmones;

— pagalbos vaikams ir suaugusiems svarbos suvokimas;

- Raumenų ir psichoemocinės įtampos mažinimas.

Įranga: Projektorius, animacinis filmas „Dovana silpniausiems“, muzikinis akompanimentas (atsipalaidavimas, kamuolys, muzikinis kūno kultūra (video), kartonas, spalvotas popierius, klijai.

Pamokos eiga

Ugdymo psichologė: Sveiki vaikinai, labai džiaugiuosi vėl jus visus matydamas. Bet pirmiausia pasisveikinkime.

Sveikinimo ritualas

Šiandien šis meškiukas atėjo į mūsų pamoką ir stebės jus visos pamokos metu. Pasisveikinkime su juo dabar ir pasakykime jam savo vardus.

Mokytojas-psichologas pradeda: „Sveika, meška, mano vardas Irina Aleksandrovna“. Vaikai kartoja pagal analogiją.

Ugdymo psichologė:Šiandien noriu su jumis pasikalbėti apie tai, ar turėtumėte atsistoti ir apsaugoti jaunesnius vaikus. Ir tai mums padės animacinis filmas apie zuikį, kuris buvo silpniausias.

ŽIŪRĖJIMAS ANILIZKO

Ugdymo psichologė: Kurie gyvūnai norėjo tapti silpniausiais?

Vaikai: Vaikų atsakymai.

Ugdymo psichologė: Kas, jūsų nuomone, buvo silpniausias iš animacinio filmo? Kodėl taip nusprendėte?

Vaikai: Vaikų atsakymai.

Ugdymo psichologė: Kas padėjo silpniausiems?

Vaikai: Vaikų atsakymai

Ugdymo psichologė: Puiku, vaikinai, jūs visi atidžiai žiūrėjote animacinį filmuką ir atsakėte į mano klausimus. Dabar šiek tiek pailsėkime ir užsiimkime kūno kultūra.

Vyksta muzikinis kūno kultūros užsiėmimas.

„Smagi mankšta“ (vaizdo įrašas)

Ugdymo psichologė: Gerai padaryta! Vaikinai, ar jums patinka gauti dovanų?

Vaikai: Vaikų atsakymai

Ugdymo psichologė: Dabar padarykime dovaną savo rankomis. Aš jums duosiu viską, ko reikia, o mes galime pagaminti boružėlę.

Vaikai: Jie pradeda kurti amatus.

Ugdymo psichologė: Atidžiai žiūrime į mane ir kartojame.

Amatų kūrimas.

Ugdymo psichologė: Na, štai mes. Kokias gražias boružes padarei. Gerai padaryta.

Atspindys

– Ar patiko zuikis? Kodėl?

– Kaip padėti silpniesiems?

Ar padėsite jaunesniems?

Atsisveikinimo ritualas „Atsisveikink su visais“

Tikslas: Plėsti vaikų žinias apie elgesio kultūrą, mandagių žodžių vartojimo būdus kasdieniame gyvenime.

Užduotys:

Švietimas:

  1. Skatinti mandagių kalbos figūrų vartojimą aktyviajame žodyne, taisyklingą mandagių žodžių tarimą.

Švietimas:

  1. Toliau ugdykite bendravimo įgūdžius: išgirskite užduotą klausimą, stenkitės pateikti išsamų atsakymą, pasakykite tai, ką matote.

Švietimas:

  1. Skatinkite mandagių požiūrių formavimąsi tarp vaikų grupėje.

Pamokos eiga:

  1. Motyvacija.(mokytojo pasisveikinimo kalba, užduodant probleminį klausimą)

Vaikinai, ar žinote, kas yra animacinių filmų klubas?

Ar nori ten apsilankyti?

Taip)

Ar manote, kad animacinis filmas gali išmokyti mus mandagių žodžių (taip)

Kokius mandagius žodžius jau žinai?

Tačiau vikšrai iš animacinio filmo apie Luntiką ir jo draugus ilgai negalėjo suprasti, kodėl jie išmoko šiuos mandagius žodžius! Norite pamatyti, kas iš to išėjo?

Tada atkreipkite dėmesį į ekraną!

Parsisiųsti:


Peržiūra:

Atviros pamokos, naudojant animacinį filmuką, santrauka.

Tema: „Mandagumo pamokos“.

Parengė: MBDOU Nr.20 mokytojas Stepnoy Kudrova L.P.

Tikslas: Plėsti vaikų žinias apie elgesio kultūrą, mandagių žodžių vartojimo būdus kasdieniame gyvenime.

Užduotys:

Švietimas:

  1. Skatinti mandagių kalbos figūrų vartojimą aktyviajame žodyne, taisyklingą mandagių žodžių tarimą.

Švietimas:

  1. Toliau ugdykite bendravimo įgūdžius: išgirskite užduotą klausimą, stenkitės pateikti išsamų atsakymą, pasakykite tai, ką matote.

Švietimas:

  1. Skatinkite mandagių požiūrių formavimąsi tarp vaikų grupėje.

Pamokos eiga:

  1. Motyvacija. (mokytojo pasisveikinimo kalba, užduodant probleminį klausimą)

Vaikinai, ar žinote, kas yra animacinių filmų klubas?

Ar nori ten apsilankyti?

Vaikinai, ar jums patinka žiūrėti animacinius filmus? ( Taip)

Ar manote, kad animacinis filmas gali išmokyti mus mandagių žodžių (taip)

Kokius mandagius žodžius jau žinai?

Tačiau vikšrai iš animacinio filmo apie Luntiką ir jo draugus ilgai negalėjo suprasti, kodėl jie išmoko šiuos mandagius žodžius! Norite pamatyti, kas iš to išėjo?

Tada atkreipkite dėmesį į ekraną!

II. Žiūrėti animacinį filmą Luntikas ir jo draugai iš „Ignorant“

III. Animacinio filmo analizė ir darbas su turiniu.

Klausimai analizei:

1.Kas buvo dėmesingas ir prisiminė animacinių filmų serijos apie Luntiką ir jo draugus pavadinimą? (Nežinantis)

2.Kodėl serialas vadinasi „Neišmanėliai“? Kaip manai? (vikšrai nebuvo mandagūs)

4. Kaip Luntikas išmokė Vupseną ir Pupseną mandagumo? (perpasakojimas)

5. Kokių mandagių žodžių išmoko vikšrai? (sveiki, prašau, atsiprašau)

6. Prisiminkime dabar ir pagalvokime, ar teisingai juos naudoja?

6.1 Pvz., Milai atvykus jie jai pasakė „Ei, KAS JŪS ATVYKITE“, o susitikus su tikrai mandagiu žmogumi reikia pasakyti... vaikai - „HELLO“

6.2 Ką darė vikšrai, kai lipo į medį aplankyti? (jie kalbėjo mandagius žodžius, stumdė vienas kitą, lipo vienas kitam ant galvų, neleido vienas kitam eiti į priekį)

6.3 Ar jie buvo mandagūs? (Ne)

6.4 Ką turėjo padaryti mandagus žmogus ar animacinio filmo personažas (tegul draugas praeina į priekį, o jei jis netyčia jį pastūmėjo, atsiprašykite)

7. Kaip ištarti mandagius magiškus žodžius? (Ramiu balsu, žiūriu tiesiai į akis, iš visos širdies)

8. Kaip manai, kodėl mums reikia mandagių žodžių? (kad būtų išvengta kivirčų, mandagūs žodžiai padeda susidraugauti; su mandagiais žmonėmis norisi ir pats būti mandagus)

Pedagogas: Žinoma, vaikinai, mandagūs žodžiai padeda susidraugauti, išvengti kivirčų, su mandagiais žmonėmis norisi būti mandagiam ir pačiam.

Pedagogas: Vaikinai, ar pastebėjote, kad animacinio filmo gyvūnai gali kalbėti, mąstyti, būti mandagūs ir nelabai. Tokiu būdu jie yra panašūs į tave ir mane. Pasakyk man, prašau, ar tau gali nutikti tokios pat istorijos? (Taip)

1. Kokia jūsų nuotaika, kai vaikai jums atsako grubiai arba visai neatsako? (Blogai, aš įžeistas, liūdnas)

3. Ar norime atleisti draugui, kai jis iš visos širdies mandagiai mūsų atsiprašo?

Pedagogas: Dabar šiek tiek pailsėkime. Atsikeliame nuo kėdžių ir sekame paskui mane. Turiu dainą, kurią dainuoja animacinių filmų personažai. Galima kartoti veikėjų judesius arba tiesiog šokti


Tema: metodiniai tobulinimai, pristatymai ir pastabos

Pamokos santrauka naudojant IKT ir netradicines piešimo technikas „Piešiamas animacinis filmas“

netradicine forma vaikai susipažįsta su animacinių filmų gamyba, netradicine piešimo technika piešia piešinius apie filmą "Prostokvashino" ...

Pastabos apie tiesioginę korekcinę edukacinę veiklą naudojant animacinius filmus švietimo psichologo darbe „Draugystės ir supratimo šalis“.

Kūrėjas: Nacionalinės ikimokyklinio ugdymo įstaigos „JSC Rusijos geležinkelių 98-asis darželis“ mokytojas-psichologas A.S. Kiryachek Vadove pristatoma veiklos plėtra naudojant įvairių pasaulio tautų animacinius filmus, siekiant ugdyti empatiją ir...



Ar jums patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais!