Įrašų skaitymo ir daugiaženklių skaičių palyginimo algoritmai. Matematikos pamokos „daugiaženklių skaičių palyginimas“ santrauka

Pamokos tipas: naujų žinių „atradimas“.

Tikslai:

  • Ugdykite gebėjimą lyginti daugiaženkliai skaičiai.
  • Lavinkite gebėjimą skaityti daugiaženklius skaičius; žodiniai skaitiniai įgūdžiai.

PAMOKOS EIGA

1. Apsisprendimas švietėjiška veikla.

Tikslai:

  • Motyvuoti mokinius mokymosi veiklai per keturkampius.
  • Nustatykite pamokos turinį.

Ant lentos užrašomas eilėraštis ir piešinys.

Pas mus atvyksta didžiulis skaičius
Jie ateina kiekvieną dieną
Ir tavo informacija
Ne per daug tingu dalintis.

daugiaženklių skaičių skaitymas

- Skaityk eilėraštį. Prisimeni, kokią temą pradėjote mokytis praėjusioje pamokoje? (Daugiaženkliai skaičiai.)
– Ko išmokote? (Išmoko skaityti kelių skaitmenų skaičius.)
– Ar norėtumėte toliau studijuoti šiuos skaičius? (...)

2. Žinių atnaujinimas ir sunkumas individualioje veikloje.

Tikslai:

  • Atnaujinti žinias apie daugiaženklių skaičių numeravimą: skaitymas; klasių ir kategorijų pavadinimas; palyginimo taisyklė triženklius skaičius;
  • Lavinti žodinio skaičiavimo įgūdžius dalinant lentelę ir už lentelę;
  • Užrašykite individualų sunkumą veikloje, kuri parodo triženklių skaičių palyginimo algoritmo žingsnių nepakankamumą daugiaženkliams skaičiams lyginti.

1) Protinio skaičiavimo įgūdžių lavinimas.

Ant lentos užrašyti posakiai

56: 7 68: 2 84: 12
54: 9 42: 3 91: 13
45: 5 96: 4 77: 11

– Į kokias grupes galima skirstyti posakius? (Dalijimas lentelių pavidalu, sumos padalijimas iš skaičiaus, padalijimas atrankos būdu.)
– Paruoškite korteles su skaičiais nuo 0 iki 9. Raskite kiekvieno posakio reikšmę ir kortelių pagalba parodykite atsakymą. (8; 6; 9; 34; 14; 24; 4; 7; 7 mokytojas padeda korteles ant stalo.)

2) Daugiaženklių skaičių numeracija.

klases milijardus milijonai tūkstančiai vienetų
gretas ląstelė gruod. vienetų ląstelė gruod. vienetų ląstelė gruod. vienetų ląstelė gruod. vienetų
skaičių 8 6 9 3 4 1 4 2 4 4 7 7

– Perskaitykite gautą numerį. (869 mlrd. 431 mln. 424 tūkst. 477)
– Kaip perskaityti bet kokį daugiaženklį skaičių? (Pirmiausia skaičių padalijame į 3 skaitmenų klases iš dešinės į kairę, tada perskaitome kiekvienos klasės vienetų skaičių, įvardijame jį (išskyrus vienetų klasę.))

Mokytojas ant lentos iškabina nuorodų schemą.

– Kokie skaitmenų vienetai yra kiekvienoje klasėje? (šimtai, dešimtys, vienetai)
– Kokios klasės yra skaičių žymėjime? (Milijardai, milijonai, tūkstančiai, vienetai.)
– Kiek skaitmenų vienetų yra skaičiuje? (12.)

3 vykdymas 62 puslapyje.

3) Skaičių palyginimo taisyklės.

Skaičiai lentoje:

– Ką bendro turi skaičiai? (Jie yra trijų skaitmenų, nes skaičiams rašyti naudojami 3 skaitmenys.)
– Ką reiškia skaičius 4 antrojo ir trečiojo skaičių žymėjime? (Šimtų skaičius.)
– O skaičius 7 trečiame numeryje? (Vienas skaičius 7 reiškia dešimčių skaičių, o kitas – vienetų skaičių.)
– Užrašykite šiuos skaičius į savo sąsiuvinius didėjančia tvarka.

Vaikai rašo į sąsiuvinius, o vienas mokinys kalba iš savo vietos.

– Kokią taisyklę naudojote įrašydami? (Skaičių palyginimo taisyklė.)
- Prisimink jį. (Kaip daugiau skaičių naudojamas rašant skaičių, tuo didesnis skaičius. Jei įraše naudojamas vienodas skaitmenų skaičius, turi būti lyginami didžiausio skaitmens vienetai. Jei šie skaičiai sutampa, lyginame kitų nesutampančių skaitmenų skaičius.)

Palaikymo schemos yra paskelbtos.

Skaičių palyginimo diagrama:

* **
* ***
** ***

Triženklių skaičių palyginimo algoritmas:

Lyginant šimtus

Ar skaičiai vienodi?

Aš lyginu dešimtis kur didesnis skaičius
skaitmuo didesnis nei

Ar skaičiai vienodi?

Vienetų palyginimas

4) Individuali užduotis

– Pakartojome palyginimo taisykles. Siūlau darbą atlikti ant popieriaus lapų. Per vieną minutę, remiantis palyginimo taisyklėmis, reikia pabrėžti daugiausia didelis skaičius kiekviename stulpelyje.

3456 18307 733999 36000571
3546 1803 703900 36020501
6543 18370 730099 36002500

- Minutė baigėsi. Padėkite rašiklius ir patikrinkite savo darbą.
– Koks skaičius buvo pabrauktas pirmoje skiltyje? (6543.) Ar yra kitų variantų?...

Užrašykite parinktis lentoje.

– Kokia taisykle patikrinsime atsakymo teisingumą? (Mes tokių taisyklių neturime.)

3. Problemos pareiškimas

Tikslas:

  • Organizuoti, kad vaikai nustatytų ir užfiksuotų sunkumų vietą ir priežastį;
  • Organizuoti pamokos tikslo ir temos derinimą bei jos fiksavimą.

– Ar galėtumėte paaiškinti, ką reiškia „rasti didžiausią skaičių“? (Tai reiškia, kad reikia palyginti skaičius ir pasirinkti didžiausią.)
– Kokių taisyklių mums reikia? (Kelių skaitmenų skaičių palyginimo taisyklės.)
– Kodėl negalėjote pasinaudoti žinomomis taisyklėmis? (Jie apsiriboja trijų skaitmenų skaičių palyginimu.)
– Kokios taisyklės jums reikia? (Kelių skaitmenų skaičių palyginimo taisyklė.)
- Ką turėtume daryti? (Suraskite būdą, kaip palyginti kelių skaitmenų skaičius, papildykite algoritmą kitais skaitmenų vienetų palyginimo veiksmais.)
- Sugalvokite pamokos pavadinimą.

Mokytojas užbaigia piešinį lentoje.

daugiaženklių skaičių skaitymas

palyginimas

4. Naujų žinių projektavimas ir fiksavimas.

Tikslas:įgyti naujų žinių apie daugiaženklių skaičių palyginimą kalboje ir simboliškai.

– Kokių turite pasiūlymų? (Turime pridėti algoritmo žingsnius: palyginkite tūkstančių, dešimčių tūkstančių, šimtų tūkstančių vienetus...)
– Paaiškinkite, kaip lyginsime? (Bitomis.)
– Ar bus patogu naudoti šį algoritmą? (Ne, daug žingsnių.)
– Koks yra visų šių algoritmo žingsnių modelis? (Palyginimas atliekamas nuosekliai iš kairės į dešinę nuo kiekvieno skaitmens vieneto.)
– Kuo skiriasi visi algoritmo žingsniai? (Tik skaitmenų vienetų pavadinimas.)
– Kaip vienu sakiniu apibūdinti visus veiksmus? (Palyginkite, pradedant nuo kairės, tų pačių skaitmenų skaičius.)
– O jei skaičius parašytas neskiriant klasių, kaip atpažinti rangus? (Pirmiausia reikia suskirstyti skaičių į klases.)
– Ką iš karto galime nustatyti suskirstę skaičius į klases? (Skaičių, naudojamų skaičiui parašyti, skaičius.)
– Ar galime šiuo pagrindu palyginti skaičius? (Taip, jei skaičiuje yra daugiau skaitmenų, tada skaičius yra didesnis.)
– Tai reiškia, kad mūsų veiksmai priklausys nuo to, ar jie bus vienodi, ar skirtingi kiekiai skaitmenys nurodytų skaičių įraše. Jei „ne“, kokią išvadą galime padaryti? (Skaičius yra didesnis, kai skaitmenų skaičius didesnis.)
– O jeigu „taip“ yra tas pats? (Palyginkime, pradėdami nuo kairės, tų pačių skaitmenų skaičius.)
– Užbaikite sakinį: jei skaičiai sutampa, tada... (Skaičiai tie patys.)
– Jei skaičiai nesutampa, tada... (Skaičius, kurio pirmasis neatitinkantis skaitmuo kairėje yra didesnis, yra didesnis.)

Vykstant pokalbiui, nustatomas naujas algoritmas:

Daugiaženklių skaičių palyginimo algoritmas:

Išsiskirkite daugiareikšmiai
numeriai klasėms

Skaitmenų skaičius Skaičius yra didesnis
tas pats? kur skaitmenų skaičius didesnis

Palyginkite pradedant nuo kairės,
tų pačių skaitmenų numeriai

Ar visi skaičiai vienodi?
Skaičius yra didesnis, kuris turi
pirmasis nesutampantis skaitmuo
paliko daugiau

Skaičiai lygūs – Patikrinkime, kaip veikia mūsų algoritmas, lyginant jūsų kortelėse esančius skaičius. komentuoti
(Skaičius skirstau į klases. Skaičių skaičius vienodas. Lyginu, pradėdamas nuo kairės, tų pačių skaitmenų skaitmenis. Skaičiaus 18037 šimtinės vietos skaitmenys nesutampa su kitų skaičių skaitmenimis Šis skaičius yra mažesnis. – Kas leido greičiau palyginti skaičius?
(Kelių skaitmenų skaičiaus padalijimas į klases.) – Kaip sekėsi toliau?
(Mes ieškojome nesutampančių tų pačių skaitmenų skaičių ir palyginome juos.) – Kaip palyginti bet kokius daugiaženklius skaičius?
(Kuo didesnis skaičius, kuriame

daugiau bitų vienetų. Norėdami palyginti skaičius su tuo pačiu skaitmenų skaičiumi, palyginsime tų pačių skaitmenų skaitmenis. Kuo didesnis skaičius, kurio pirmasis nesutampantis skaitmuo yra didesnis.)

Tikslas: 5. Pirminis konsolidavimas

– Pasipraktikuokime lyginti daugiaženklius skaičius. Mes naudosime algoritmą.

Lentoje yra užduotis. Su pastabomis prie lentos.

7951 34562 34522 676767 5555555

87345 87354 76346 75555 707070 123456

6. Savikontrolė su savikontrole

Tikslas: lavinti gebėjimą kontroliuoti save ir savigarbą.

Nr.6 63 puslapyje

– Atlikite užduotį patys.
– Patikrinkite darbą. Kas padarė klaidą, prie užduoties uždėjo ženklą „? Kokią klaidą padarėte ir kodėl?
– Kas teisingai atliko užduotį, padėkite „+“ ženklą.
– Ar esate patenkintas savo darbu?

7. Mokymosi veiklos refleksija pamokoje.

  • fiksuoti užsibrėžtų tikslų pasiekimą;
  • aptarti namų darbus.

- Prisiminkite pamokos temą. (Daugiaženklių skaičių palyginimas.)
– Pasakykite, kokia informacija su jumis šiandien pasidalino daugiaženkliai skaičiai? ko išmokai? (Mes išmokome juos palyginti.)
– Jau mokėjome lyginti skaičius. Kodėl mums reikėjo pakeisti algoritmą?
– Ar jums patiko mokytis daugiaženklių skaičių?
– Ko dar reikia išmokti?
– D/z: sugalvokite 4 poras daugiaženklių skaičių ir palyginkite jas.
– Pamoka baigta.

Jie visi skirtingi. Pavyzdžiui, 2, 67, 354, 1009. Pažvelkime į šiuos skaičius išsamiai.
2 susideda iš vieno skaitmens, todėl šis skaičius vadinamas vienženklis. Kitas pavyzdys vienženkliai skaičiai: 3, 5, 8.
67 susideda iš dviejų skaitmenų, todėl šis skaičius vadinamas dviženklis skaičius. Pavyzdys dviženklius skaičius: 12, 35, 99.
Trijų skaitmenų skaičiai susideda iš trijų skaičių, pavyzdžiui: 354, 444, 780.
Keturių skaitmenų skaičiai susideda iš keturi skaitmenys, pavyzdžiui: 1009, 2600, 5732.

Dviženkliai, triženkliai, keturženkliai, penkiaženkliai, šešiaženkliai ir kt. skambinama numeriais daugiaženkliai skaičiai.

Skaičių skaitmenys.

Apsvarstykite skaičių 134. Kiekvienas šio skaičiaus skaitmuo turi savo vietą. Tokios vietos vadinamos iškrovos.

Skaičius 4 užima vienetų vietą arba vietą. Skaičius 4 taip pat gali būti vadinamas skaičiumi pirma kategorija.
Skaičius 3 užima vietą arba dešimtuką. Arba skaičius 3 gali būti vadinamas skaičiumi antra klasė.
O skaičius 1 užima šimtąją vietą. Kitu būdu skaičius 1 gali būti vadinamas skaičiumi trečioji kategorija. Skaičius 1 yra paskutinis skaitmuo Skaičiaus šlovė yra 134, todėl skaičių 1 galima vadinti aukščiausio rango skaičiumi. Didžiausias skaitmuo visada yra didesnis nei 0.

Kas 10 bet kurios skaitmenų formos vienetų naujas vienetas daugiau aukšta kategorija. 10 vienetų sudaro vieną dešimtuką, 10 dešimtukų sudaro vieną šimtuką, dešimt šimtų sudaro tūkstantinę vietą ir t.t.
Jei skaitmens nėra, jis bus pakeistas 0.

Pavyzdžiui: skaičius 208.
Skaičius 8 yra pirmasis vienetų skaitmuo.
Skaičius 0 yra antroji dešimtuko vieta. 0 matematikoje nieko nereiškia. Iš įrašo matyti, kad yra dešimtys duotas numeris Nr.
Skaičius 2 yra trečioji šimto vieta.

Šis skaičiaus analizavimas vadinamas numerio skaitmenų kompozicija.

Klasės.

Daugiaženkliai skaičiai skirstomi į trijų skaitmenų grupes iš dešinės į kairę. Tokios skaičių grupės vadinamos klases. Pirmoji klasė dešinėje vadinama vienetų klasė, vadinamas antrasis tūkstantinė klasė, trečia - milijoninė klasė, ketvirta - milijardų klasė, penkta - trilijono klasės, šešta - klasė kvadrilijonas, septintas - klasė kvintilijonai, aštuntas – klasė sekstilijonai.

Vieneto klasė– pirmoji klasė dešinėje nuo galo yra trijų skaitmenų, susidedanti iš vieneto vietos, dešimties vietos ir šimto vietos.
Tūkstantinė klasė– antroji klasė susideda iš kategorijos: tūkstančių, dešimčių tūkstančių ir šimtų tūkstančių vienetų.
Milijono klasė– trečioji klasė susideda iš kategorijos: milijonų, dešimčių milijonų ir šimtų milijonų vienetų.

Pažiūrėkime į pavyzdį:
Turime numerį 13 562 006 891.
Šį skaičių sudaro 891 vienetų vienetų klasėje, 6 vienetai tūkstančių klasėje, 562 vienetai milijonų klasėje ir 13 vienetų milijardų klasėje.

13 milijardų 562 milijonų 6 tūkst. 891.

Bitų terminų suma.

Viskas, kas turi skirtingus skaitmenis, gali būti išskaidyta į suma bitų terminai . Pažiūrėkime į pavyzdį:
Parašykime skaičių 4062 skaitmenimis.

4 tūkstančiai 0 šimtai 6 dešimtys 2 vienetai arba kitaip galite parašyti

4062=4 ⋅1000+0 ⋅100+6 ⋅10+2

Kitas pavyzdys:
26490=2 ⋅10000+6 ⋅1000+4 ⋅100+9 ⋅10+0

Tema: Skaityti skaičius. Daugiaženklių skaičių rašymas.

Tikslai: 1. Tobulinti skaitymo, rašymo ir daugiaženklių skaičių lyginimo įgūdžius tūkstantinėje klasėje. 2. Ugdykite loginį, vaizduotės mąstymą.

Mokiniai išmoks

1. sudaryti skaičius, didesnius už tūkstantį, iš šimtų tūkstančių, dešimčių tūkstančių, tūkstančių vienetų, šimtų, dešimčių ir vienetų;

2. skaičiuoti tūkstančiais, dešimtimis tūkstančių, šimtais tūkstančių, tiek pirmyn, tiek atgal;

3. naudokite daugiaženklių skaičių skaitmenų lentelę

4. dalyvauti dialoge, išklausyti ir suprasti kitus, išsakyti savo požiūrį į įvykius;

5. bendradarbiauti bendras sprendimas problemų (užduočių) atlikimas įvairūs vaidmenys grupėje.

IKT įranga, pristatymas, kortelės, stalai.

Pamokos eiga

Organizacinis momentas.

Pradėkime matematikos pamoką. Šiandien jis vyks šūkiu: „Mokomės ne mokyklai, o gyvenimui“.


Apsisprendimas veiklai

Atsiverčiu kategorijų lentelę.

Klausykite eilėraščio, pažiūrėkite į skaičių lentelę ir nustatykite pamokos temą.

Skaičius – kiek yra šiame žodyje,

Dėl matematikos, draugai!

Bet net ir paprastame, įprastame gyvenime,

Negalime gyventi be skaičių!

Kokius pamokos tikslus galime išsikelti?

Darbas pamokos tema.

Skaičiavimas žodžiu.

1) - Perskaitykite skaičius, kurie yra lentelėje.

1234, 12340, 123400 (skaitmenų lentelėje esančioje lentoje)

Suskirstykite į kategorijas.

Kuo jie panašūs ir kuo skiriasi?

2) - Perskaitykite skaičius, kurie yra kortelėje.

1964, 1966, 30000, 236197 (kortelėje).

Suskirstykite į kategorijas.

Šie skaičiai paimti iš gyvenimo.

Kuriais metais Nižnekamske buvo pastatytas pirmasis gyvenamasis namas? (1964 m.)

Kokiais metais mūsų Nižnekamskui buvo suteiktas miesto statusas? (1966 m.)

(miesto statusas suteikiamas, kai gyventojų skaičius viršija 30 000 žmonių).

2016 metais gyveno 236 197 žmonės.

Įvardink labiausiai mažas skaičius, didelis.

Kaip nustatyti, kuris skaičius didesnis ir mažesnis?

Perskaitykite skaidrėje esančią taisyklę.

3) Dirbkite poromis

Vienas padiktuoja keturženklį skaičių, o kitas jį užrašo iš diktanto. Mes keičiamės.

Kas sėkmingai atliko kaimyno užduotį? Kas turėjo sunkumų?

Sudarykite užduotis pagal lentelę.




Kokie veiksmai atliekami ieškant atsakymo?

Iššaukiu atsakymus, tu atsikeli išgirdęs teisingą atsakymą.

3 km, 500 km, 480 km.

600 rublių, 1000 rublių, 750 rublių.

8 kv. m, 75 kv. m, 72 kv. m.

Kuo panašios užduotys?

Darbas su vadovėliu.

1) Matematinis diktantas

– Užsirašykite numerį, puikus darbas.

Užsirašykite skaičių - 5209. Padidinkite 2 šimtais, sumažinkite 1 tūkst., padidinkite 5 vnt., padidinkite 8 dešimčiais.

Patikrinkim.

5209, 5409, 4409, 4415, 4485.

Užrašykite šiuos skaičius mažėjimo tvarka.

2) 92 lapas Nr.8.

Perskaitykite užduotį. Kaip tu tai supratai?

Užsirašykite skaičius.

Patikrinkite tai. Ar teisingai parašyti skaičiai? Raskite klaidą.

2836, 7990, 4080 (4008), 1205.

3) Uždavinys Nr.10

Perskaitykite problemą. apie ką tai?

Padėkite užpildyti problemos lentelę.

Kiekvienas ant savo stalo turi staliukus problemoms spręsti.

Jie dirba poromis.

Lentelių tikrinimas.



Ar po renovacijos pasikeitė eilių skaičius?

Ką apie vietų skaičių iš eilės?

Kiek nežinomųjų yra problemoje?

Kaip nuspręsime?


152: 8 = 19 (r) - 8 + 2 = 10 (k) 10 * 19 = 190 (k)

Užrašykite sprendimą lentoje su paaiškinimu.


Pavyzdžiai

Parašyta lentoje.

Atsakymai užrašyti kitoje lentos pusėje.

1308, 1776, 2612, 3606, 92, 29.

Išspręskite pavyzdžius. Atsakymai užrašyti kitoje lentos pusėje. Pirmieji 6 mokiniai, teisingai užpildę pavyzdžius, eina prie lentos ir pasitikrina savo atsakymus. Už teisingus atsakymus jie gauna kortelę.

Vienoje kortelės pusėje yra skaičiai – atsakymai, o kitoje – eilėraščio ištraukos.

Patikrinkime kitų atsakymus.

Kas teisingai atliko visus pavyzdžius? Nustatome – 5. Viena klaida – 4.


Atspindys

Vaikai išeina su kortelėmis.

Stovėkite mažėjančia tvarka.

Perskaitykite eilutę tokia tvarka, kokia stovite.

Pamoka baigta

Dabar apibendrinkime. (3606)

Mes daug padarėme, draugai.

Be šito neįmanoma. (2612)

Pakartojome skaičius

Jie juos surašė ir suskaičiavo. (1776 m.)

Buvo rastas problemos sprendimas,

Ir jie lavino savo mąstymą. (1308)

Konsoliduotos žinios

Atmintis ir dėmesys. (92)

Dabar dėmesio

Pažymos už pastangas. (29)

Vaikinai. Prisiminkite mūsų pamokos temą. Kokias užduotis išsikėlėme?

Dabar patikrinkime, kaip atlikote užduotį.

Įsivaizduokite, jei mokyklos pažymiai būtų nustatyti per 5 tūkst.

Kokį balą įvertintumėte už savo darbą klasėje? Jūsų pažymys neturi baigtis 0. Užrašykite jį ant kortelės.

Paimkite korteles ir parodykite jas.

Darbą vertinu klasėje.


Pamokos raida (pamokų pastabos)

Pradinis bendrojo išsilavinimo

Linija UMK V. N. Rudnitskaya. Matematika (1–4)

Dėmesio! Svetainės administracija neatsako už turinį metodologinius pokyčius, taip pat už tai, kad būtų laikomasi federalinio valstybinio išsilavinimo standarto.

Pamokos tikslas

Atlikti tarpinę mokymo kontrolę, nustatyti pasiektą lygį reikiamų rezultatų mokymasis, žinių įsisavinimas ir įgūdžių formavimo stiprumas tema „Daugiaženklių skaičių skaitymas, rašymas ir lyginimas“. Sukurti sąlygas individualus darbas studentai

Pamokos tikslai

  • Nustatyti studentų įgytų privalomų studijų rezultatų lygį tema „Daugiaženklių skaičių skaitymas, rašymas ir lyginimas“.
  • Ugdyti mokinių savikontrolę ir savigarbą

Veiklos rūšys

    Skaičiaus pavadinimo pasirinkimas pagal jo žymėjimą. Parašykite skaičių skaitmenimis pagal pavadinimą. Daugiaženklio skaičiaus skaitmenų nustatymas. Skaičiaus rašymas kaip skaitmenų terminų suma. Daugiaženklių skaičių palyginimas ir rezultato rašymas kaip nelygybė. Daugiaženklio skaičiaus rašymas pagal tam tikrą sąlygą. Atliktų užduočių savikontrolė

Pagrindinės sąvokos

    Viktorina, daugiaženkliai skaičiai, daugiaženklių skaičių skaitymas, daugiaženklių skaičių rašymas, daugiaženklių skaičių palyginimas
Sceninis pavadinimasMetodinis komentaras
1 2.1. Užduočių atlikimas bandomasis darbas
2 2.2. Testo užduočių atlikimas Testas siūlomas keturiomis versijomis ir turi du sudėtingumo lygius. 1 ir 2 variantai yra standartinio lygio, 3 ir 4 variantai skirti studentams, turintiems daugiau aukšto lygio plėtra mokomoji medžiaga. Renkantis parinktis bandomasis darbas mokytojas turėtų sutelkti dėmesį į vidutinio lygio matematinis mokymas klasė.
3 2.3. Testo užduočių atlikimas Testas siūlomas keturiomis versijomis ir turi du sudėtingumo lygius. 1 ir 2 variantai yra standartinio lygio, 3 ir 4 variantai skirti studentams, turintiems aukštesnį mokomosios medžiagos įvaldymo lygį. Renkantis testo variantus, mokytojas turėtų orientuotis į vidutinį klasės matematinio pasirengimo lygį.
4 2.4. Testo užduočių atlikimas Testas siūlomas keturiomis versijomis ir turi du sudėtingumo lygius. 1 ir 2 variantai yra standartinio lygio, 3 ir 4 variantai skirti studentams, turintiems aukštesnį mokomosios medžiagos įvaldymo lygį. Renkantis testo variantus, mokytojas turėtų orientuotis į vidutinį klasės matematinio pasirengimo lygį.


Ar jums patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais!