Grožinės literatūros pamoka ikimokyklinėje klasėje „Kelionė per pasakas“. Mokytojų universitetai

Pamokų užrašai apie pasirengimą ikimokykliniam ugdymui.

Tema: Kas yra draugystė?

Tikslas: Įkeistas moralės principai asmenys formuojasi idėjų apie draugystę.

Užduotys:

    Papildyti žodyną sinonimais ir epitetais;

    išmokti susieti patarlių apie draugystę reikšmę su konkrečia gyvenimo situacija;

    suaktyvinti mąstymą ir kalbos veikla vaikai, naudojant problemines ir asociatyvias situacijas, diagramas, modelius, simbolius;

    formuoti socialines ir komunikacines savybes (bendradarbiavimo, lankstumo, tolerancijos).

Pamokos eiga.

    Organizacinė dalis

    Mokytojo eilėraščio skaitymas.

Klausykite eilėraščio, kuris padės nustatyti mūsų pamokos temą.

Drauge, klausyk išminčiaus žodžių:

Nebus palaikymo iš draugo, kuris yra glostantis.

Nuo pirmos nelaimės jis subyrės į dulkes

Ta draugystė, kuri yra tik žodžiais.

Bet tavo sielos draugas yra su tavimi amžinai.

Jį su jumis sieja toks pat likimas.

Išdavystė nėra stipri delne

Patikimas tikras draugas ranka.

Apie ką šis eilėraštis?

Ar turi draugų?

Kodėl žmogui reikia draugų?

Kaip jūs suprantate eilėraščio eilutę:„Nebus palaikymo iš meilikančio draugo“?

Kas yra glostytojas?

su kuo gali draugauti?

II . Darbas klasėje.

Šiandien į mūsų pamokas atėjo mokytojai, su kuriais greitai susidraugausite. Papasakokime jiems, ką žinome apie draugystę. Kad mūsų istorija būtų aiški, pastatysime draugystės namą. Šis darbas nėra toks paprastas, turėsime atlikti ne vieną užduotį. Ar tu pasiruošęs?

Iš ko galima statyti namą?

Kad mūsų namas būtų tvirtas, statysime jį iš plytų.

Pradedame statyti namą plyta po plytos.

1 užduotis.

(Lentoje yra nuotraukos su nuotaikomis.)

Ar galite atspėti, apie ką mes dabar kalbėsime?

Kokia tavo nuotaika šiandien?

Kodėl tu laimingas ir laimingas? (turime daug draugų)

Kaip manai, kur prasideda draugystė? (gerai žiūrint, geras poelgis, suteikta pagalba, šypsosi).

Atidžiai pažiūrėkite į veidus ir suraskite vienišą žmogų.

Kokia turėtų būti jo veido išraiška? (liūdnas, niūrus, be džiaugsmo, liūdnas).

Su kuo galima palyginti jo nuotaiką? (su pilku debesiu, debesuotu dangumi, lietumi, tirpstančiu varvekliu, nuvytusia gėle).

Dabar suraskite žmogų, kurio veido išraiška rodo, kad jis turi daug draugų.

Kokia jo nuotaika?

Su kuo galima palyginti jo nuotaiką? (su saule, vaivorykšte, maloniu paukščiu...)

- Gerai padaryta! Įveikėme pirmąjį kelionės etapą ir galime pakloti pirmąją draugystės namų plytą.

2 užduotis.

Ant stalo turite kortelę su labirintu. Rodyklė rodo į kelio pradžią. Sujunkite raides ir perskaitykite žodį.

Teisingai! Ir jie atliko šią užduotį.

3 užduotis.

Žodis „draugystė“ turi žodžius - giminaičiai.

Pagalvokime ir įvardinkime šiuos žodžius. (Draugas, bičiulis, mergina, bičiulis, bičiulis, draugiškas, draugiškas).

Trečiosios plytos klojimas.

4 užduotis.

Norėčiau jums pasiūlyti žaidimą „Pasaulis be draugo“.

Aš pradėsiu sakinį, o tu baigsi.

    Pasaulis be draugo būtų neįdomus, nes...

    Pasaulis be draugo būtų niūri vieta, nes...

    Pasaulis be draugo būtų nuobodus, nes...

Ketvirtą plytą galima pakloti mūsų draugystės namuose.

5 užduotis.

Dabar pabandykite prisiminti patarles ir posakius apie draugystę.

Gerai padaryta! Jūs žinote daug patarlių ir posakių apie draugystę.

6 užduotis.

Kūrybinė užduotis.

Pagal paveikslėlius reikia sugalvoti istoriją.

Prisiminkime, iš kokių dalių susideda istorija (pradžia, pagrindinė dalis ir pabaiga).

Pažvelkite į paveikslėlį ir nustatykite mūsų istorijos herojus?

Sugalvokime jiems pavadinimus.

(Vaikai sukuria istoriją pagal siužeto nuotraukas.)

Dabar pagalvokite, kokia patarlė tinka šiai istorijai.

Istorija pasirodė įdomi ir informatyvi. Jums tinka patarlė „Draugystė yra padėjėjas versle“. Kodėl manote?

7 užduotis.

Žaidimas „Išsirink savo draugu pasakos herojų“.

(Vaikai sustoja ratu, pasirenka pasakų personažai ir paaiškinkite savo pasirinkimą.)

Įsivaizduokite, kad neturite tiek daug pasirinkimo, bet tik neigiami herojai. Ką nuspręstumėte – likti vienam ar susidraugauti su vienu iš jų?

Galite susirasti draugų, bet turite juos išmokyti būti maloniais ir nedaryti blogų dalykų.

8 užduotis.

Draugystės namuose gali gyventi tik tikri draugai, kuriuos vienija bendri interesai ir kurie vienas kitam niekada nepadarys nieko blogo ar įžeidžiančio.

Dabar pažiūrėkime, kokie draugai esate, žaisdami žaidimą „Draugystės sostas“. (Vaikai bėga ratu pagal muziką; kai muzika nutrūksta, kažkas atsisėda ant kėdės ir visi jam sako gražius žodžius.)

Koks malonus, malonus, gražūs žodžiai tu sakei savo draugams! Kaip maloniai jie elgėsi vienas su kitu! Tai reiškia, kad draugystė tarp jūsų yra gera ir stipri. Gerai padaryta! Nepastebimai, plyta po plytos, mūsų namas pasirodė didelis, gražus ir šviesus. Bet, mano nuomone, kažko trūksta.

Trūksta langų.

Ką norėtumėte matyti Draugystės namų languose?

(Jų draugų portretai.)

Ryškesnis saulės spinduliai

Draugystė visame pasaulyje

Su draugais smagiau

Bet kurioje planetoje!

Pradėkime piešti. Nepamirškite, kad portretas padės mums išsiaiškinti žmogaus charakterį ir jo nuotaiką.

III . Atspindys

Nuostabūs darbai tu tai padarei! Pažiūrėkite, kaip namai nušvito džiugiomis šypsenomis ir sušildė draugiškų širdžių šiluma.

    Ko tau reikia gyvenimui?

    Saulė!

    Ko reikia draugystei?

    Širdis!

    Ko reikia širdžiai?

    Laimė!

    Ko reikia laimei?

    Pasaulis!

Mieli tėveliai!

Prašome perskaityti tai savo vaikui.

Keletas patarlių ir posakių, skirtų gerumui ir gerumui .

    Mokykitės gerų dalykų – blogi dalykai neateis į galvą.

    Drąsiai kalbėkite apie gerą poelgį.

    Gyvenimas duotas už gerus darbus.

    Blogai gyventi be gero žodžio.

    Geras žodis gydo, o piktas – suluošina.

    Geras žmogus daro gera, galbūt, nežinodamas, kad tai kenkia niekšų sielai.

    Žmogų daro ne drabužiai, o jo geri darbai.

    Blogasis verkia iš pavydo, o gerasis iš džiaugsmo.

    Geri žodžiai yra vertingesni už turtus.

    Jei jame nėra gėrio, jame mažai tiesos.

    Neieškok grožio, ieškok gerumo.

    Kas mėgsta gerus darbus, tam gyvenimas mielas.

    Pavyko padaryti kažką ne taip, ir pavyko paklusti.*** Nelengva būti maloniam Gerumas nepriklauso nuo ūgio. Gerumas nepriklauso nuo spalvos, Gerumas – ne morka, ne saldainis. Jei gerumas šviečia kaip saulė, Suaugusieji ir vaikai džiaugiasi.*** Namuose gerus darbus užimtas,Gerumas vaikšto tyliaiLabas rytas čiaLaba diena ir laba valandaLabas vakaras,Labanakt.Vakar buvo geraiIr kur tu klausiNamuose tiek daug gerumo.

Edukacinė pamoka priešmokyklinėje grupėje.

UMK „Naujos kartos ikimokyklinis ugdymas“

Tema: Visi turi būti išgelbėti.

Tikslas: ugdyti gebėjimą dirbti su paveikslais.

Užduotys:

Švietimo– susipažinimas su paveikslu, lavinant gebėjimą dirbti su paveikslu.

Vystantis – stebėjimo, samprotavimo, prognozavimo, skaitymo įgūdžių, nuoseklios kalbos ugdymas.

Švietimo – propaguoti kultūrinį elgesį muziejuje, rūpestingas požiūris gyvūnams, pagarba vieni kitiems.

Įranga: rėmeliai, didinamieji stiklai, knygos„Krontik valdo garsus“ (I. S. Rukavišnikovas, T. G. Rajuveitas, Maskva, „Akademkniga“ / vadovėlis, 2015 m.)

Pamokos eiga

1. Organizacinis momentas. Emocinė nuotaika.

Vaikai ateina ir stovi puslankiu.

Vaikinai, šypsokimės vieni kitiems ir gera nuotaika Pradėkime pamoką.

2. Problemos pareiškimas. Žinių atnaujinimas.

Pasigirsta beldimas į duris.

O, kažkas beldžiasi.

Įeina paštininkas.

Yra tau laiškas! (duoda laišką)

Ačiū!

Vaikinai, turime laišką.

Pažiūrėk, kaip manai, nuo ko tai gali būti? (Vaikai iš paveikslėlio ant voko daro prielaidą, kad laiškas yra nuo Krontiko ir jo draugų). Mokytoja išima laišką ir sako, kad draugai kviečia į Magiško miško muziejaus namus, rašo, kad ten kažkokia bėda. Eime į stebuklingą mišką? Tada sakykim stebuklingi žodžiai. (Vaikai kartoja judesius)

Jei užsimerksime

Ir pasisukime truputį

Tai, žinoma, tikrai

Eikime į stebuklingą mišką!

Atmerkiame akis. Ir štai mes Magiškajame miške. Kaip čia gera ir ramu!

Prieš keliaudami į Muziejaus namus, prisiminkime, kaip elgtis muziejuje. (Nusiraminkite, nerėkkite, nieko nelieskite rankomis, atidžiai apžiūrėkite paveikslus, stebėkite) Taip, tik laikydamiesi taisyklių galime pamatyti paveikslų grožį ir sužinoti jų paslaptis.

Eikime į Muziejaus namus. Pažvelkime į paveikslus. Tiesa, jie labai gražūs! Kokios nuotraukos mums žinomos? Parodyk man. Kaip jie vadinami? Vaikinai, kur ta bėda, apie kurią mums parašė draugai? as kazko nesuprantu! Ar čia, tarp paveikslų, nematai jokios bėdos?

(Vaikai paveikslėlį randa patys arba padedami mokytojo.)

Teisingai, vaikinai! Nuotraukoje bėda... Visi labai išsigandę!

Ar norite išsiaiškinti, kas čia vyksta? Ir sužinoti šio paveikslo paslaptis? Ką norite sužinoti? Tada eikime prie stalų.

3.Darbas su paveikslu

Ar pamenate, norėdami suprasti paveikslo paslaptį, turime būti pastabūs, mąstyti ir mokėti vienas kito klausytis.

Kokias priemones naudosime dirbdami?

Raskite knygose paveikslėlį, kurį matėme Muziejaus namuose. Įdėmiai pažiūrėkime.

Kas čia vyksta? (Miško gaisras) Kaip atspėjai?

Paimkite Farsight ir parodykite ugnį bei dūmus. Ar daug čia paukščių? Parodykite juos naudodami skirtingus įrankius. Kaip jie elgiasi? Kodėl?

Kokius laukinius gyvūnus matote? O kaip tie namuose? Kaip elgiasi gyvūnai? Kodėl?

Kodėl gyvūnai, kurių paprastai nematyti kartu, atsidūrė netoliese? (Juos vienijo bendra nelaimė, noras pabėgti nuo ugnies)

Vaikinai, jūs nepastebėjote nieko neįprasto tarp gyvūnų. Atidžiai pažiūrėkite į gyvūnų galvas. Ar matai gyvūnus žmonių veidais? Parodykite jų veidus budria akimi. Pavadinkite šiuos gyvūnus.

Kodėl menininkas tai pavaizdavo būtent taip? Kaip manai? Spėliokime.

Į kokią situaciją atsidūrė gyvūnai? Kaip jie elgiasi? Kodėl? O jei žmonės atsidurtų tokioje situacijoje, kaip jie elgtųsi? Taigi ką bendro turi gyvūnų ir žmonių elgesys? (Baimė, noras pabėgti)

Menininkas norėjo parodyti, kad kiekvienas turi sielą. Kad visi žinotų, kaip nerimauti. Ir gyvūnai taip pat patiria kaip žmonės. Įjungta žmogaus veidas tai tik labiau pastebima.

Štai viskas pagrindinė paslaptisši nuotrauka.

Kokį atradimą mes ką tik padarėme? Kokia paslaptis buvo atskleista?

4. Gimnastika akims

Mūsų akys buvo labai dėmesingos. Atsikelkime ir atlikime akių mankštą.(Komandos vykdomos tik akimis)

Vienas į kairę, du į dešinę,

Trys aukštyn, keturi žemyn,

O dabar žiūrime ratu,

Norėdami pamatyti pasaulį geriau.

5. Darbas su paveikslu. Tęsinys.

Tęskime. Surask didelę karvę. Apžiūrėkite karvės galvą per padidinamąjį stiklą. Galite įrodyti, kad ji nerimauja, nervinasi. Ar matote tuos, kurie padeda gyvūnams pabėgti nuo ugnies? Parodykite juos rodyklėmis.

Ar manote, kad gyvūnai bus išgelbėti?

6. Žodžių skaitymas

Dabar tai patikrinsime. Eikime prie molberto ir skaitykime.

turėti laiko

u-be-gut

u-le-tyat

u-pol-zoot

Kokią išvadą galime padaryti iš perskaitytų žodžių? (Visi tikrai bus išgelbėti.)

Dar kartą pažiūrėkite į žodžius. Kiek dalių turi kiekvienas žodis? Ar yra identiška dalis? Kur tai žodžiais? Sakyk.

7. Pasakojimo „Kaip aš padedu gyvūnams“ sudarymas

Vaikinai, ar jums kada nors teko padėti gyvūnams? Susėskime proskynoje ir pasikalbėkime apie tai.

Vaikai pasakoja, kaip padeda gyvūnams.

Puiku vaikinai! Labai gerai, kad padedate gyvūnams.

8. Refleksija. Pamokos santrauka.

Vaikinai, ar jums patiko mūsų pamoka?

Kas buvo įdomu?

Kas sunku?

O kokią paslaptį mes atradome klasėje žiūrėdami į paveikslėlį? (Gyvūnai moka nerimauti kaip ir žmonės. Jie turi sielą, jaučia skausmą. Žmonės turi rūpintis gyvūnais ir jiems padėti. Juk gyvūnai yra mūsų mažieji broliai.)

Vaikinai, už geras darbas klasėje ir už pagalbą gyvūnams nusipelnėte atlygio.

Medalių įteikimas.

Grįžkime į darželį.

Vėl užmerksime akis

Ir mes nežiūrėsime

IN darželis mes grįšime

Nepamirškime stebuklingo miško!

Peržiūra:

Norėdami naudoti peržiūrą, susikurkite „Google“ paskyrą ir prisijunkite:

„Kelionė į žinių šalį“
1 pamoka ikimokyklinėje klasėje
Tikslas:
Vaikų įtraukimas į ugdomąją ir pažintinę veiklą žaidžiant ir bendraujant;
Ugdyti vaiko emocinę ir juslinę sferą bei jo meninį ir vaizduotės mąstymą kaip kūrybingos asmenybės pagrindą;
Tobulėti kūrybinga asmenybė, galintis prisitaikyti prie šiuolaikinėmis sąlygomis.
Pateikite idėją apie mokyklą.

Medžiaga: lentos dizainas – keliauti kviečiantis traukinys.
Didaktiniai žaidimai: „Koks dalykas papildomas?“;
Muzikiniai žaidimai: „Ėjome ratu“; "Kaip tu gyveni?"; "Grimasics"

I. Vaikų sveikinimas.

Tu užaugai per vasarą,
Jūs atvykote į nulinę klasę.
Jūs nebūsite tingus, turėsite laiko padaryti viską,
Galėsite išmokti skaityti, skaičiuoti ir rašyti.
Jūsų pirmieji skambučiai, skamba varpas!
Grįžkite namo, mamos, laikas visiems eiti į klasę!

Kokia tavo nuotaika?

Muzikinis žaidimas „Kaip tu gyveni?

Vaikinai, kodėl, jūsų manymu, vaikai eina į mokyklą? Ar nori eiti į mokyklą?
Mokykla yra žinių šalis! Norint patekti į žinių šalį, reikia sunkiai dirbti! O šiandien leisitės į pirmąją kelionę per Žinių šalį. Ar tu pasiruošęs?

Kaip galima leistis į kelionę? (vaikų atsakymai).
Šiandien keliausime traukiniu. Ar sutinkate? Tada eime!

Vaikai stovi vienas po kito, kartoja žodžius ir atlieka judesius:

Čiupk, čiupk, čiupk, čiupk!
Traukinys lekia visu greičiu,
Lokomotyvas pūpso
"Aš skubu!"
"Aš skubu, aš skubu, aš skubu!"
Aš einu, einu, einu, einu, einu, einu. Girdi, girdi už mylios!
Jūs matote, matote iš tolo!
Po manimi aukštas šlaitas,
O už šlaito yra tankus miškas,
Komanda „Stop“ laukia!

II. Stotis "Pažintis"
- O, palauk, kažkas pasiklydo, atsiliko nuo mūsų traukinio. Nėra berniuko šviesiais plaukais mėlynos akys, baltais marškiniais, su juodu kaklaraiščiu. (vaikai spėja, vaikas ateina į priekį ir atsako į klausimus)
- Koks tavo vardas?
- Kokie tavo tėvų vardai?
– Kur dirba mama ir tėtis?
- Duok savo adresą. Žaidimas kartojamas 3-4 kartus su naujais vaikais.
– Norėdami tęsti savo kelią, turime išsiaiškinti, ar visi vaikai žino, ką reikia įdėti į portfelį.

Žaidimas "Taip - ne!"

Pasukite visus vienas į kitą
Ir paspausti ranką draugui.
Pakelk visas rankas aukštyn,
Ir perkelkite viršų.
Linksmai sušukam: "Hurray!"

Padėkite vieni kitiems
Atsakykite į klausimus:
"Tik TAIP ir tik NE!"
Duok man atsakymą kartu.
Jei NE sakysi
Tada trankyti kojomis
Jei pasakysi TAIP,
Tada suplokite rankomis.

Sukraukite DIDELĘ kuprinę, kuri pravers mokykloje.
(vaikai turi atsakyti „Taip“ (ploti) arba „Ne“ (tupdyti))
Ar į dugną dedame maišelį su saldainiais? (TAIP)
O policijos pistoletas? (NE)
Ar įdėsime ten vinaigreto? (NE)
O gal šypsenų šviesa? (TAIP)
Ar dėsime prinokusį apelsiną? (TAIP)
O bakalėjos parduotuvė? (NE)
Gėlių krepšelis draugams? (TAIP)
O įvairiaspalviai kliņģerai? (TAIP)
Ar įdėsime salotas į maišelį? (NE)
Šypsena ir sėkmė? (TAIP)
Žaismingas vaikų skambantis juokas? (TAIP)

Broliai pasiruošę aplankyti,
Jie prilipo vienas prie kito
Ir jie išskubėjo į ilgą kelionę.
Jie tiesiog paliko šiek tiek dūmų! Per-per-oo!

II. Razmyshlyaykino stotis
– Į portfelį įdėjome apelsiną, saldainius draugams, įvairiaspalvį riestainį, šypseną, juoką. Ko dar reikia mokykloje pamokoms? Sėskim ir pagalvokime.

Mįslės apie mokykliniai reikmenys.

Vaikinai, kol rinkome savo portfelį, į mūsų proskyną šuoliavo kiškiai, suskaičiuokime, kiek jų yra.

Suskaičiuokite iki 10.
Lygumomis bėgiojo zuikis

O tai reiškia, kad zuikis buvo...(vienas).

Kiškis pribėgo prie jo,

Tada buvo tik... (du) paukščiai su vienu akmeniu.

Dar vienas atsisėdo su jais, žiūrėk!

Dabar jau yra... (trys) kiškiai.

Skubėjimas naujas kiškis: "Man kelias platesnis!"

Na, vadinasi, jau yra... (keturi).

Bah! Čia jis vėl bėga vienas -

Dabar yra kiškių... (penki).

Dar vienas skuba iš giraitės -

Taigi, tai reiškia... (šeši), kas gali būti paprasčiau!

Tada nubėgo kitas dalgis -

Ir zuikis tapo jau... (septintas).

Paprašykime jų dar vieno,

Tada visi kiškiai bus...(aštuoni).

Pašok, naujas kiškis: „Viskas surinkta, tiesa?

Jis pasakė viską: Taigi mūsų čia yra... (devyni)!

Taip, devynis – atsako jie.

Tačiau lyderio vis dar nėra.

O jis bėga ir minko pelkę.

Jis atskubėjo ir pasakė mums čia... (dešimt).

Didaktinis žaidimas"Kuris elementas yra papildomas?" (schemų apibrėžimas)
– Sunkiai dirbome, ilsimės!
Muzikinis žaidimas „Mes vaikščiojome ratu“

Eikime toliau! (vaikai atsistoja kaip traukinys ir kartoja žodžius)
III stotis „Umeikino“
Pratimas:
1. Automobilio perėjimas mėlynai.
2. Stogo nuspalvinimas raudona spalva horizontalios linijos.
3. Apatinės dalies perinimas žaliomis vertikaliomis juostelėmis.
4. Spiraliniai ratai rudi.
5. Lange nupieškite save ir draugus, kuriuos pasiimsite į kelionę po Žinių šalį.
Vaikai sėdi prie stalų, visi dirba savarankiškai.
Baigiamoji dalis keliones.
- Vaikinai, artėjame prie kažkokio pastato. Pabandykime išsiaiškinti, koks tai pastatas.
Turime perkelti raides išilgai rodyklių ir pabandyti perskaityti tai, ką gauname. (vaikai rodyklėmis perkelia raides į langus ir visi kartu skaito žodį „mokykla“
– Prie mokyklos stovi vaikinai, kiekvienas turi skirtinga nuotaika, pabandykime nustatyti mokinių nuotaiką ir su rodykle susieti mokinio atvaizdą su portfeliu, kurį jis pasiims su savimi į mokyklą!
Neįprasti žaidimo portfeliai
(gebėjimas atpažinti emocijų veido išraiškas)
- Kokia tavo nuotaika?
Muzikinis žaidimas "Grimasiki"
- Ar jums patiko mūsų kelionė?
– Vaikinai, kelionė į Žinių šalį tik prasideda. Norint daug žinoti, daug ką daryti, reikia daug mokytis, išmokti skaityti, skaičiuoti, rašyti, spręsti uždavinius, atlikti įvairias užduotis, išmokti mąstyti! Tai nelengvas kelias! Tam, kad sėkmingai ją užbaigtum, dar reikia išmokti susirasti draugų! Juk tik tikras draugas visada ateis į pagalbą!
Labai noriu, kad šią dieną prisimintumėte ilgam, o dar geriau – amžinai.
Taigi, kad tavo mokslo metų

Daina „Mokytis turi būti smagu“

Tema: Skaitymas. G. Ciferovas „Kazachstanas“

Tikslas: ugdyti vaikų susidomėjimą grožinės literatūros kūriniais; ugdyti pagarbos ir pasididžiavimo Tėvyne jausmą; plėsti akiratį, lavinti klausą, dėmesį, atmintį; supažindinti su grožinės literatūros žanrais; praturtinkite savo žodyną.

Medžiaga pamokai : « Magiška dėžutė“ su trimis raktais, „Literatūros karalienės“ laiškas, spalvotos iliustracijos apie Kazachstano gamtą|,

temos paveikslėliai, kuriuose vaizduojamas pelynas, ondatra, hidroelektrinė.

Žodyno darbas : Ondatra, pelynas, hidroelektrinė.

Pamokos eiga:

1. Įžanginė dalis

Mokytojas apie tai informuoja vaikus šiandien Jie

pradėti susipažinti su labai įdomių nuotykių, istorijos,

eilėraščiai. Pasigirsta beldimas į duris, išeina mokytojas; įeinant

Grupė, pasakoja vaikams, kad paštininkas atnešė siuntinį. Tai rodo ir

skaito adresą ikimokyklinis, grupės pavadinimas.

Siuntėjo adresas: Karalystė „Literatūra“ iš Literatūros karalienės. Jis atidaro siuntinį ir išima voką, knygą, dėžutę.

Laiško tekstas: Sveiki, mieli vaikinai! Aš esu literatūros karalienė, gyvenu didelėje ir gražioje karalystėje, vadinamoje „Literatūra“. Gyvena mano karalystėje didžiulė suma literatūros kūriniai, bendrai

remontavo tautos skirtingos šalys pasaulis, rašytojai ir poetai. Draugauju su suaugusiais ir vaikais. Ir kuo daugiau turiu draugų, tuo labiau džiaugiuosi,

nes mylintys ir suprantantys žmonės literatūros kūriniai,

Jie tampa malonesni, protingesni, gyvena kartu ir linksminasi. Aš ilgai laukiau, kol tu užaugsi, o dabar su dideliu malonumu siunčiu tau savo pirmąją dovaną - nuostabią knygą pavadinimu „Lašelis“. Ir vadinasi

jis toks, nes jame yra daug įdomių darbų, nors tai tik „mažas kritimas“, palyginti su „didžiuliu“

Literatūros kūrinių, kurie gyvena mano karalystėje, „vandenynas“ Ši knyga nėra paprasta, ji atsiveria trimis magiškais raktais, paslėptais stebuklingoje literatūrinėje dėžutėje , eilėraščius prieš pradėdami skaityti knygą „Lašas“, turėsite atidaryti stebuklingą dėžutę ir pasiimti reikiamą raktą, kuris padės rasti norimą kūrinį Jei dėžutėje yra auksinis raktas, turite pasakyti magiją žodžiai:

„Raktas, auksinis raktas, atidaryk naują pasaką! Jei jis sidabrinis: „Sidabrinis raktas, padėk mums, greitai atrakink puslapį su istorija!

Na, o jei radote krištolinį raktą, turite pasakyti: „Krištolinis raktas, mes mėgstame poeziją, Poetas sukūrė x - ir jūs jį surasite!



Ar jums patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais!