Palyginkite objektus, kurių forma yra tokia pati. Objektų palyginimas pagal formą

Ant stalo turiu 5-6 daiktus, iš kurių 3-4 turiu ta pati forma. Rankose – žetonas rudas ir riešutas. Siūlau palyginti žetoną ir riešutą.

· – Ar šie daiktai turi ką nors bendro? Kuo jie skiriasi?

· (Skirtingi dydžiai; riešutas yra valgomas, bet žetonas ne; abu yra apvalūs, bet žetonas yra plokščias, o riešutas yra išgaubtas.)

· Pažiūrėkite, ar voverė turi tokią pačią formą kaip riešutas (rutulys, obuolys, rutulys).

· Teigiama, kad šie objektai yra sferinės formos. (Vaikai kartoja choru.) Ar yra balius? įvairių daiktų mūsų klasėje?

Pamokos santrauka.

Vaikinai, dabar mes žinome, kas yra geometrinės figūros. Mūsų pamoka baigėsi. Šiandien jums visiems puikiai sekėsi.

Tema: „Garsai zoologijos sode“ Žaidimas „1,2,3,4,5 zuikis išėjo pasivaikščioti“

Tikslai:

  • Stiprinti vaikų gebėjimą skirstyti žodžius į skiemenis;
  • Totorių kalbos žodžių konsolidavimas pagal leksinė tema: "Gyvūnai";
  • Lavinti dėmesį, atmintį, verbalinis-loginis mąstymas, vaizduotė, smulkiosios motorikos įgūdžius;
  • Ugdykite gebėjimą suprasti atliekamą užduotį;
  • Ugdykite pagarbą ir meilę gyvūnams;
  • Įtvirtinti vaikų žinias apie naminius ir laukinius gyvūnus bei jų jauniklius;

Pamokos eiga:

Vaikinai, atspėk mįslę:

Yra geras namas,
Jame apsigyveno gyvūnai.
Vilkai, zebrai ir beždžionės,
Ir dideli, ir maži. (zoologijos sodas)

Šiandien mintyse eisime į ekskursiją į zoologijos sodą.

Pasiimkime su savimi žiūronus ir viską, ko reikia. (Imituojame susibūrimą zoologijos sode). Ar tu pasiruošęs?

Vienas, du, trys, keturi, penki
Eime pasivaikščioti į zoologijos sodą.

Einam, peršok per upelį. Štai mes zoologijos sode.

Pažiūrėkime pro žiūronus ir pažiūrėkime, kas čia.

Vaikai paeiliui atsako, kas ką mato. („Beždžionės linksminasi“ ir kt.)

Pasiklausykime zoologijos sodo garsų.

Vaikai paeiliui atsako, kas ką girdi. („Girdžiu paukščių giedojimą“ ir kt.)

Lentoje rodomos kelių gyvūnų iliustracijos.

Aprašomosios istorijos rašymas.

Vaikinai, žiūrėk, ne visi gyvūnai čia. Matyt, gyvūnai nusprendė su mumis pažaisti slėpynių. Susitaikykim aprašomoji istorija iš paveikslėlio, naudojant diagramą, o jei gyvūnas bus atspėtas, jis atsiras ant molberto. Rodoma diagrama.

Vaikas pasirenka iliustraciją su gyvūnu, bet nerodo jos kitiems vaikams ir aprašo pagal mokytojo planą. Vaikai sukuria 5-6 istorijas.

Vaikų prašoma pavadinti gyvūnus totorių kalba.

Fizinis pratimas.

Dabar šiek tiek pailsėkime.

Vaikai vaikšto ratu ir vaizduoja, kaip juda gyvūnai: lapė, kiškis, vilkas, lokys, elnias.

Žaidimas: „Kas taip kalba“.

Ar žinai, kaip kalba gyvūnai?

Žaidimas su kamuoliu.

  • Karvė... moos.
  • Arklys... kaimynas.
  • Ožka... bliauja.
  • Kiaulė... murkia.
  • Šuo...loja.
  • Katė...miaukia.
  • Tigras...riaumoja.
  • Vilkas... kaukia.
  • Meška...riaumoja.
  • Ežiukas... sušnypščia.

Žaidimas „Kuris? Kuris?"

Vaikinai, įsivaizduokime, kad dabar esate ne vaikai, o gyvūnai, ir visi papasakos apie save. Vieną, du, tris kartus apsisuk aplink save ir virsi žvėrimi.

  • (Kiekvienas vaikas įvardija tris apibrėžimo žodžius)
  • Aš esu lokys – gauruotas, kuokštas, stiprus, nerangus, didelis;
  • Aš esu lapė – gudri, raudona, pūkuota, graži, ilgauodegė, aštriadantė;
  • Aš esu vilkas – piktas, alkanas, plėšrus, pilkas, dantytas.
  • Esu kiškis – bailus, ilgaausis, žolėdis, trumpauodegis, nedrąsus, laivynas;
  • Esu ežiukas – dygliuotas, judrus, mažas, trumpakojis, aštria nosimi.
  • Esu voverė – vikrus, judrus, šokinėjantis, taupus, greitas, vikrus, žaismingas.
  • Esu briedis – raguotas, didelis, ilgakojis, žolėdis.
  • Esu lūšis – gudri, plėšri, gudri, stipri, šokinėjanti, greita.
  • Esu katė – švelni, meili, žaisminga, naminė. Esu ožka – raguotas, užpakaliukas, žolėdis, žaismingas.

Jie vėl virsta vaikais.

Žaidimas „Paskirstyk į skiemenis“ ( nuostabus maišelis)

Vaikai, suskirstykime gyvūnų vardus į skiemenis ir sutalpinkime juos į namus.

Vaikai paeiliui išima iš maišelio gyvūno figūrėlę. Gyvūno vardas yra padalintas į skiemenis.

Vaikinai, mūsų turas eina į pabaigą. Sunkiai žiūrėjome į gyvūnus, bet radome ir jų jauniklius. O dabar atėjo laikas mums sugrįžti darželis.

Vienas, du, trys, keturi, penki
Vėl einame į darželį.

Apatinė eilutė.

Ar jums patiko zoologijos sodas?

kas tau patiko labiausiai?

Tema: Skaičiavimas nuo 1 iki 10. Pratimas „Daiktų palyginimas“

Tikslai:

Pratinkite vaikus kiekybiniu ir eiliniu skaičiavimu per 10.
Stiprinti gebėjimą atpažinti ir įvardyti skaičius nuo 1 iki 10.
Nurodykite pavadinimą geometrines figūras(apskritimas, kvadratas, stačiakampis, trikampis, ovalas).
Toliau ugdykite vaikų supratimą apie sudėtį, atimtį ir ženklus „+“, „-“, „=“.
Ugdykite loginį mąstymą, atmintį, dėmesį.

Pamokos eiga

Dabar turime pamoką apie skaičiavimo pagrindus. Šiandien prisiminsime, ką padarėme mokslo metus, o tuo pačiu keliausime į pasaką. Bet pirmiausia paskaičiuosime. Šias eglutes suskaičiuosime lentoje (lentoje yra 10 eglučių) (vaikai skaičiuoja vieningai nuo 1 iki 10).

Dabar suskaičiuokime eglutes nuo 10 iki 1. O dabar mūsų lentoje pamatysite skaičius. Taip pat skaičiuosime atgal, bet ne nuo 10 iki 1, o nuo skaičiaus, kurį matote lentoje (vaikai skaičiuoja atgal nuo skaičiaus 6, 8, 4, 9).

Lentoje pasirodo paveikslas su pasakos „Kolobok“ herojais. Mokytojas: „Iš kokios pasakos šie gyvūnai pas mus atkeliavo (atsakymas). Kiek gyvūnų yra lentoje? Su kuo Kolobokas pirmą kartą susitiko miške? Kas antras? Kokia ten buvo lapė (vilkas)? Pavadinkite herojų, kuris stovi lapės kairėje (atsakymas), kiškio dešinėje (atsakymas).

Herojai jums paruošė matematikos uždaviniai. Padarykime juos. Jei juos atliksime teisingai, pabaigoje bus staigmena.

1 užduotis Kiškutis tau paruošė.

Lentoje pasirodo paveikslėlis, kuriame pavaizduotos 9 karvės ir 8 paršeliai. „Zuikis prašo suskaičiuoti gyvūnus ir apibraukti žemiau esantį skaičių, kuris rodo gyvūnų skaičių lentoje“ (mokytoja pakviečia 2 vaikus prie lentos, kad atliktų užduotį).

2 užduotis nuo meškos

(lentoje 3 eilutėse yra skaičiai nuo 1 iki 10. Kiekvienoje eilutėje trūksta vieno skaičiaus). „Meška nori patikrinti, koks tu dėmesingas. Reikia atidžiai apžiūrėti skaičius ir pasakyti, kurio skaičiaus trūksta (vaikai įvardija trūkstamą skaičių ir įvardija, tarp kurių skaičių jis turėtų atsidurti. Mokytojas užrašo skaičius ant lentos).

E užduotis – vilkas.

Lentoje atsiranda stačiakampiai, virš kiekvieno iš jų užrašomas skaičius. Mokytojas pakviečia vaikus prie lentos ir prašo kiekviename stačiakampyje nupiešti tiek apskritimų, kiek rodo aukščiau esantis skaičius.

Užduotis – lapė.

Lisa kviečia jus išspręsti pavyzdžius. Sudėjimo ir atimties pavyzdžiai užrašomi ant lentos geometrinėmis figūromis (apskritimais). Mokytojas pakviečia vaikus prie lentos ir kviečia spręsti šiuos pavyzdžius (nupiešti reikiamą skaičių apskritimų). „O lapė taip pat nori žinoti, ar žinai geometrinių formų pavadinimus. Ant lentos atsiranda katės atvaizdas iš geometrinių figūrų. Mokytojas prašo įvardyti figūras, iš kurių susideda katė, ir atsakyti į klausimus: Kiek katė turi letenų? Kiek akių? Kiek ausų? Galvos? ir kt.


Kūno kultūros minutė.

Nusišypsokite dešinėje esančiam.
Nusišypsok kairėje esančiam.
Duok ranką dešinėje esančiam.
Duok kairėje pusėje esančiam ranką.
Dabar eini ratu,

ir vaikščioti kartu kaip draugai.
Mirktelėkite į dešinėje esantį.
Mirktelėkite į kairėje esantį.
Apkabink tą, esantį dešinėje.
Apkabink kairėje esantį.
Na, žaidimas baigėsi
Laikas matematikai!
Čia yra idėjų ir užduočių,
Žaidimai, anekdotai – viskas jums!
Linkime visiems sėkmės -
Dėl darbo, į gera valanda!

Pamokos santrauka.

Tai mūsų pamokos pabaiga.

Kuri užduotis tau patiko labiausiai?


©2015-2019 svetainė
Visos teisės priklauso jų autoriams. Ši svetainė nepretenduoja į autorystę, tačiau suteikia galimybę nemokamai naudotis.
Puslapio sukūrimo data: 2017-04-20

1 klasė

Dažnai vaikams sakome: „Palyginkite objektus“. Ką reiškia "palyginti"?

Pirmokas dar nežino, kaip tai padaryti. Mokytojo užduotis – parodyti, kaip randami bendri bruožai ir skirtumai. Tai galima padaryti bet kurioje pamokoje.

Tema."Objektų palyginimas".

Tikslai. Išmokyti vaikus protinio lyginimo veikimo; ugdyti stebėjimo įgūdžius;

ugdyti gebėjimą identifikuoti esminius ir neesminius objektų požymius priklausomai nuo palyginimo tikslo; įvesti vieną iš palyginimo taisyklių.

Įranga.

Apelsinai, mandarinai, kriaušės, morkos; piešiniai su daiktų, gyvūnų atvaizdais.

PAMOKOS EIGA

I. Organizacinis momentas

II. Namų darbų tikrinimas Mokytojas organizuoja mėgstamų gyvūnų piešinių peržiūrą, išklauso kelis aprašomuosius tekstus, išsiaiškina, kieno tekstas sėkmingiausias. III. Susipažinimas su nauja medžiaga Mokytojas. Šiandien išmoksime ne tik aprašyti įvairių daiktų, bet ir palyginkite juos tarpusavyje. Žinoma, jūs girdėjote ir

prieš žodį palyginti

- namuose, gatvėje, klasėje, mokykloje. Jūs lyginote skirtingus objektus, skaičius, žodžius. Ar galite paaiškinti, ką reiškia palyginti du objektus? Ką reikia padaryti dėl to? Mokinys 1.

Palyginti du objektus reiškia pasakyti, kuris iš jų yra didesnis, o kuris mažesnis. Mokinys 2.

Palyginti du objektus reiškia išsiaiškinti, kuo šie objektai yra panašūs ir kuo jie skiriasi. Studentas 3.

Palyginti du objektus reiškia juose rasti tą patį. Mokinys 4.

Palyginti du objektus reiškia išsiaiškinti, kuo šie objektai skiriasi. U.

Palyginti du objektus reiškia juose rasti tą patį. Dabar pagalvokime, kaip rasti panašumų ir skirtumų. Priešais jus yra apelsinas ir mandarinas. Ar jie atrodo panašūs vienas į kitą?

Vaikai. Taip.

Palyginti du objektus reiškia juose rasti tą patį. Jūs teisus, oranžinė ir mandarinas turi panašią savybę – jie abu yra oranžinės spalvos. Dabar šalia padėsiu kriaušę. Ar tai atrodo kaip apelsinas? D.?

Vaikai. Ne, taip nėra.

Palyginti du objektus reiškia juose rasti tą patį. Kuo jie skiriasi

išvaizda

Oranžinė yra oranžinė, o kriaušė geltona.

Vaikai. Sutinku su jumis - jie aiškiai skiriasi spalva ir spalva.

Palyginti du objektus reiškia juose rasti tą patį. Mokytojas prie lentos pritvirtina piešinį. Nuotraukoje du kibirai: vienodos spalvos, bet skirtingo dydžio.

Vaikai.– Ar šie du kibirai savo išvaizda panašūs?

Palyginti du objektus reiškia juose rasti tą patį. Taip.

Kuo jie skiriasi?

– Ar šie objektai panašūs? Kaip?

Vaikai. Jie yra panašios spalvos.

Palyginti du objektus reiškia juose rasti tą patį. Kuo jie skiriasi?

Vaikai. Oranžinė yra apvali, o morka pailga.

Palyginti du objektus reiškia juose rasti tą patį. Daiktai skiriasi forma. Kokia yra svarbiausia palyginimo taisyklė?

Klausomasi vaikų atsakymų.

– Vieno daikto formą reikia lyginti su kito forma, dydį su dydžiu, spalvą su spalva. Elementus galima lyginti tik remiantis tomis pačiomis palyginamomis charakteristikomis.

IV. Naujos medžiagos konsolidavimas

Mokytojas prie lentos pritvirtina gegutės piešinį.

Palyginti du objektus reiškia juose rasti tą patį. Ar žinote, kad gegutė deda kiaušinius į kitų paukščių lizdus?

Vaikai. Sutinku su jumis - jie aiškiai skiriasi spalva ir spalva.

Palyginti du objektus reiškia juose rasti tą patį. Kodėl paukščiai to nepastebi?

Vaikai. Nes kiaušiniai panašūs.

Palyginti du objektus reiškia juose rasti tą patį. Iš tiesų, kiaušiniai yra panašūs savo dydžiu, spalva ir forma. Ir tada raudonplaukių lizde pasirodė jaunikliai.

Ant lentos yra piešinys, kuriame pavaizduoti jaunikliai lizde.

- Surask tarp jų paukštį gegutę. Kuo jis skiriasi nuo kitų jauniklių? Atsakydami vartokite lentoje užrašytus žodžius.

Ant lentos:

– Kokie ženklai padėjo surasti gegutę?

Vaikai atsako.

Ant lentos – laumžirgio ir drugelio piešiniai.

– Palyginkite laumžirgio ir drugelio sparnų spalvą. Kokiomis spalvomis jie nudažyti? Kieno sparnai ilgesni ir adresu

tiesa? Pagal kokius kriterijus palyginote objektus?

Ant lentos – šafrano pieno kepurėlės ir musmirės piešiniai. – Kaip atskirti nuodingą musmirę nuo valgomosios šafrano pieno kepurėlės? Kuris išoriniai ženklai

turėtum žinoti?

Ant lentos – gaidžio ir vištos piešiniai.

Vaikai atsako.

– Pagalvokite: kaip atskirti gaidį nuo vištos?

V. Savarankiškas darbas

Palyginti du objektus reiškia juose rasti tą patį. Mokytojas išdalina vaikams piešinius su įvairių daiktų atvaizdais.

Palyginkite du elementus.

Ant lentos:

Sakykite, kokiu pagrindu jūs juos palyginote? Atsakydami naudokite lentoje esančius žodžius.

Vaikai dirba poromis.

Palyginti du objektus reiškia juose rasti tą patį. Po 5–7 minučių išklausomi mokinių atsakymai.

Vaikai atsako.

VI. Pamokos santrauka

Ko išmokai šiandien? Ką naujo išmokote? Kaip lyginti objektus? Pagal kokius kriterijus lyginome objektus šiandien? Kokie kiti ženklai gali būti naudojami tai padaryti? Apie visa tai dar turėsime pasikalbėti ateityje. Autorius: Gromkova Kristina Sergeevna, mokytoja № 27”.
pradines klases MBOU "antrinis" vidurinę mokyklą Siūlau tau linksmos užduotys
matematikoje palyginti objektus pagal dydį ir formą, kurį naudoju tiek matematikos pamokose, tiek klasėje popamokinė veikla „Jaunasis matematikas“, Logika“ pirmoje klasėje. Užduočių tikslas - naudoti kaip papildomos medžiagos
išstudijavus temą „Daiktų palyginimas“, atliekant
Užduotys prisideda plėtra loginis mąstymas, dėmesys, atmintis, tobulėjimas loginis veikimas- palyginimas.
Užduotys yra numatytos jaunesniems vaikams mokyklinio amžiaus(7-8 metų amžiaus). Mokiniai tai daro su malonumu.
Šių užduočių pagalba vaikai mokosi lyginti objektus pagal dydį (1-4 užduotys)

5-7 užduotys moko palyginti objektus pagal formą.
Užduotis Nr.1
Nupieškite balioną. Nupieškite didesnį mėlyną rutulį balionas. Nupieškite raudoną rutulį, mažesnį už balioną.
2 užduotis(palyginti prekes pagal dydį)
Pavyzdžiui, leiskite Lenai ateiti prie lentos. Ar yra mūsų klasėje merginų, kurios yra tokio pat ūgio kaip Lena? O nuo vaikinų?
Užduotis Nr.3(palyginti prekes pagal dydį)
Mokytojas ant savo stalo turi įvairaus aukščio daiktus. Tarp jų yra stiklinė. Pasirinkite objektą tokio pat aukščio kaip stiklas; po stiklu; virš stiklinės.
4 užduotis(palyginti prekes pagal dydį)
Apsvarstykite laikrodžio ciferblato modelį. Kuri rodyklė ilgesnė: valandos ar minučių rodyklė? Kuri rodyklė trumpesnė?
Užduotis Nr.5
Mokiniams siūlomos formos (apskritimai, trikampiai, kvadratai, penkiakampiai). Išdėstykite figūras skirtingos grupės pagal formą.
6 užduotis(palyginti objektus pagal formą)
Studentams siūlomos formos (apskritimai, trikampiai, kvadratai, penkiakampiai) skirtingų dydžių. Pasirinkite kiekvienos formos figūrėles ir išdėliokite jas iš eilės didėjančio dydžio tvarka – pradedant mažiausia ir baigiant didžiausia.
Užduotis Nr.7(palyginti objektus pagal formą)
Mokiniams siūlomos formos (apskritimai, trikampiai, kvadratai, penkiakampiai). Nuspalvinkite figūras skirtingos spalvos kad tos pačios formos figūros būtų nuspalvintos tos pačios spalvos pieštuku.

Laba diena, mieli skaitytojai! Sveikinu jus į kitą garso pamoką su tekstu prie antrosios kurso „Tai ką jie sako Amerikoje“ dalies, skirtos pradedantiesiems. Ši pamoka padės suprasti paprasti žodžiai ir frazės, kurios kasdien vartojamos amerikiečių kalboje. Šios dienos garso pamokoje išmoksite palyginti skirtingi objektai, daiktai ir objektai anglų kalba.

Objektų ir objektų palyginimas anglų kalba Šiandienos pamokoje išmoksite posakių, kuriais galima palyginti įvairius dalykus ir objektus anglų kalba. Taip pat išmoksite keletą žodžių, suskirstytų į gramatines kategorijas Ir populiarios frazės

susijusi su šiandieninės šnekamosios anglų kalbos garso pamokos tema. O štai dabar skaitykite situacinį dialogą: radijo reporteris M.Lerneris per pertrauką darbe kalbasi su kolegomis. Žurnalistai lygina skirtingus dalykus ir miestus Amerikoje:Koks miestas tau patinka, Cara? – Kuris miestas tau patinka, Keira?
Cara: Niujorkas yra geriausia. - Niujorkas yra geriausias!
Waleed:Kodėl? - Kodėl?
Cara: Tai jaudina. Jis didesnis. Pastatai yra aukštesni. Žmonės gyvesni. - Jis nuostabus. Didelis. Pastatai yra aukštesni. Žmonės gyvesni
Waleed: Aš ten gyvenau keletą metų. Vašingtonas man patinka labiau nei Niujorkas. – Ten gyvenau keletą metų. Bet man patinka Vašingtonas, jis geriau nei Niujorkas
Martinas: Kodėl tau labiau patinka Vašingtonas? – Kodėl Vašingtonas tau patinka labiau?
Waleed: Tai lėčiau. Jis mažesnis. - Jis lėtesnis. Jis yra mažesnis (mažesnis).

Žiūrėkite ir klausykite panašios garso pamokos Miesto ir jo rajonų aprašymas

Taigi, čia jūs perskaitėte pavyzdžius, kaip naudoti posakius norint palyginti įvairius objektus, daiktus, miestus ir kitus objektus kasdieniame anglų kalbos pokalbyje. Dabar klausykite, kaip šis dialogas skamba anglų kalba, taip pat kitų žodynų, susijusių su šios pamokos tema: /wp-content/uploads/2014/11/russian_english_083.mp3

Vykdykite Rusijos Amerikos balso radijo diktorės Anos Filippovos rekomendacijas ir nurodymus, kad nepažeistumėte mokymosi sekos ir logikos bei kuo labiau supaprastintumėte anglų kalbos mokymosi procesą. Pamokos garso įrašą naudokite tarimui praktikuoti ir Amerikos anglų kalbos klausymosi supratimui lavinti.

Pasinaudokite lentele ir gramatikos žinynu, kad prisimintumėte būdvardžių palyginimo laipsnius anglų kalba, išmoktumėte daiktavardžių, prieveiksmių ir kitą žodyną, su kuriuo galite palyginti skirtingus objektus, asmenis, objektus ir daiktus anglų kalba. O po lentele matysite trumpą gramatikos nuorodą ir užduotį rašytiniams ir žodinis darbas Namai.

Palyginimas
Frazės
Niujorkas yra geriausias Niujorkas yra geriausias
Man patinka Vašingtonas, jis geriau nei Niujorkas Vašingtonas man patinka labiau nei Niujorkas
Daiktavardžiai
renginiai, veikla, akcijos veikla
paplūdimys paplūdimys
pusryčiai pusryčiai
portfelis portfelis
sausainis sausainis
kaltė, nusikaltimas kaltė
vyriausybė vyriausybė
naktinis gyvenimas naktinis gyvenimas
restoranas restoranas
vieta, vieta svetainę
istorinis orientyras istorinė vieta
Būdvardžiai
jaudinantis, žavus jaudinantis
riebus riebus
kalvotas kalvotas
istorinis istorinis
aštrus, aštrus, pipirinis karštas (aštrus)
žvalus, žvalus, linksmas gyvas
modernus modernus
pasitikintis, pasitikintis tikrai
platus/platesnis platus/platesnis
Prieveiksmiai
išskyrus, be to be to
niekada niekada
Veiksmažodžiai
nesutikti, nesutikti nesutikti
prižiūrėti, rūpintis pasirūpinti
pailsėti, atsipalaiduoti atsipalaiduoti

Gramatikos pagalba:

Kiekvieną dieną, negalvodami, lyginame įvairius dalykus ir objektus, naudodami būdvardžius aukščiausiu ar lyginamuoju laipsniu. Pavyzdžiui, apibūdindami pastatą vartojame būdvardį „ modernus“ – „modernus“ . Lygindami jį su kitu pastatu, naudojame lyginamąjį būdvardį: „Modernesnis“ - „Modernesnis“ . Jei lyginame su keliais pastatais, naudojame būdvardį in superlatyvai: „Moderniausias pastatas“ - „Moderniausias pastatas“.

Puikus ir lyginamasis laipsnis Anglų kalbos būdvardžiai sudaromos naudojant priesagas " -er, -est"arba žodžiai" daugiau, dauguma“ Pavyzdžiui:

  • šalta - šaltesnė - šalčiausia
  • gražus - gražesnis - gražiausias
  • geras - geriau - geriausias.

Nepamirškite atlikti praktikos Namų darbai(namų darbai):

  1. Išmokite dialogą, nuo kurio prasidėjo šios dienos pamoka, ir lentelę su nauju žodynu. Atlikite panašų dialogą.
  2. Sudarykite kelis sakinius iš šių žodžių: geriausias, blogiausias, seniausias, aukštesnis, gražesnis, naujesnis, didesnis.
  3. Išversti į anglų kalba ir užsirašykite vertimą į sąsiuvinį:
  • Mano portfelis yra seniausias
  • Jūs gaminate geriausią kavą
  • Majamis daugiau modernus miestas nei Tampa
  • Valdžios pastatai labiausiai daro Vašingtoną gražus miestas Jungtinėse Amerikos Valstijose
  • Namai Niujorke yra aukštesni nei Vašingtone
  • (1 Balsai: 1,00 iš 5)


Ar jums patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais!