Anglų kalbos pamokos spalvų tema santrauka. Anglų kalbos pamokos ikimokyklinio amžiaus vaikams „Spalvos“ santrauka

Pamokos planas skirtas anglų kalba tema "Spalvos"

Pamokos tikslai:

1) Edukacinis - supažindinkite vaikus su nauju žodynu tema „Spalvos“, sustiprinkite pagrindinius spalvų pavadinimus žaidimo metu

2) Vystomasis - skatinti vaiko atminties vystymąsi, jo vystymąsi kūrybinė vaizduotė, mąstymas ir jo apsisprendimas, sukurti patogią atmosferą pažintinė veikla vaikai

3) Ugdomasis – auklėti pagarbus požiūrisį anglų kalbą kaip svetimos kultūros elementą, pagarba savo pašnekovui

Pamokos trukmė: 30 min.

Vaikų amžius: 4-6 m

Įranga: spalvotos gėlių kortelės ant kartoninės juostelės, magnetofonas, spalvoti lapai, garso įrašai iš vadovėlio Slapukai ir draugai , magnetinė lenta su medžio modeliu, televizorius, žaislas Meškiukas

Mokomoji medžiaga

Pamokos tema

Leksiniai vienetai

Kalbos struktūros

Gramatika

Spalvos

oranžinė, raudona, rožinė, balta, juoda, žalia, mėlyna, geltona, ruda, juoda, violetinė

Kuri gėlė tau patinka - man patinka ši. Man patinka (raudona). Meškiukas turi trys gėlės. Ar tai...?

Suskaičiuokite iki 10, nenurodyta. įvardis, Paprasta dovana.

Pedagogas: Sveiki, vaikai! Sveiki, Kate, labas, Olya...

Džiaugiuosi tave matydamas. Dainuokim dainą!(daina „Sveiki, visi“ ! šoko ratu)

Pasigirsta beldimas į duris. Įdomu, kas atėjo pas mus? Ar paklausime? kas tai? (gestas: kas – gūžtelime pečiais; tai - parodyk į duris) Tai aš! -Kas tu toks? (gestas: tu - ranka delnu aukštyn priešais jus link durų) - Aš esu lokys ! - Ar pakviesime lokį į svečius?Įeik, meška! (gestas) – Sveiki! - Labas! - Mano vardas Meškiukas! (Meškiukas pasirodo su gėlėmis.)

Vaikai: Sveiki, meškiukai!

Mokytojas: Žiūrėk, Tedis turi gėlių. Kiek ar jis turi gėlių? Suskaičiuokime gėles. Viena gėlė, dvi gėlės, trys gėlės... dešimt gėlių! Meškiukas turi dešimt gėlių. Kokios spalvos gėlės?

Meškiukas: ši gėlė raudona ( rodo raudoną gėlę). Ši gėlė geltona (rodo geltoną gėlę). Šis yra mėlynas (rodo mėlyna gėlė). Meškiukas vardija visas spalvas, mokiniai žaidžia „Pakartojimą“»

Mokytojas: Kartotuvai turi dideles ausis ir todėl labai gražiai viską atkartoja. Nagi, kartotojai, paruoškite ausis!

Mokytojas (rodo į atitinkamas gėles): Raudona, geltona, mėlyna... balta.

Berniukai ir merginos, kokios gėlės jums patinka?Pasirinkite! (Kokios gėlės jums patinka? Pasirinkite!). Bet vaikinai, jūs turite atsakyti taip: „Šį, prašau!“, „Šį, prašau“. Tada Meškiukas ši gėlė tau duos. Pabandykime! (Pabandykime ) „Šį, prašau! Ir šis, ir šis!

Meškiukas: Jis raudonas. Štai tu.(Įvardija spalvą ir padovanoja vaikams patinkančią gėlę.)

Meškiukas: Olga Sergeevna, kuri gėlė tau patinka?

Mokytojas (rodo į vieną iš gėlių ): Man patinka šis, mėlynas. O tu, Meškiuk, kuri gėlė tau patinka?

Meškiukas (rodo į vieną iš gėlių): Man patinka ši.

Mokytojas : Dabar, vaikai, pažaiskime.Žaiskime. Angliškai pasakysiu kokia spalva man patinka. Pavyzdžiui, man patinka geltona. Jei tokia jūsų gėlės spalva, pakelkite ją aukščiau.Pasiruošę? Pradėkime. Man patinka raudona! Man patinka rožinė! Man patinka violetinė! Man patinka mėlyna! Man patinka oranžinė! Man patinka geltona! aš kaip balta ! Vaikai gėles skina išgirdę atitinkamos spalvos pavadinimą.

Mokytojas : Gerai tau. Dabar pažaiskime „Kokios spalvos trūksta?Žaiskime žaidimą "Kokios spalvos trūksta?" Užmerki akis ir Meškiukas paslėps vieną. Tada atmerksite akis ir atspėsite, kurios gėlės trūksta. Užmerkite akis (paslepia vieną gėlę). Atmerk akis.

Meškiukas: Vaikai, atspėkite, kokios gėlės (spalvos) trūksta? Pradėkite jūsų klausimas su "Ar tai...?" Meškiukui supratau, turėtume pradėti klausimą taip “ Ar tai ...“ Vaikai atspėja, kurios gėlės trūksta.

Vaikai: Ar tai mėlyna gėlė?

Meškiukas: Ne, taip nėra

Vaikai: Ar tai oranžinė?

Meškiukas: Taip, taip. Tai oranžinė. Štai jis.

Mokytojas : Puiku, vaikai. Vaikinai, dabar pabandykime surasti objektus, kurių spalva mano vardu. Reikia pribėgti prie jo ir pavadinti spalvą. Surask ką nors... raudono kambaryje. Surask ką nors... mėlyno kambaryje.

Mokytojas: Puiku! Geras darbas! Dabar pažvelk į lentą, prašau. Mes turi ten daug lapų. Padarykime medį. Prieikite prie lentos ir išsirinkite mėgstamos spalvos lapelį.Vaikai ateina, įvardija spalvą ir pritvirtina prie medžio. Rezultatas yra daugiaspalvis medis.

Mokytojas: Žiūrėk, tai stebuklingas medis. Dabar jūs žinote daug naujų angliškų žodžių. Dabar jūs žinote daug naujų dalykų Anglų kalbos žodžiai.

Dainuokim dainą. (dainos C vaizdo įrašas Spalvų daina vaikams )Vaikai po kalbėtojo kartoja spalvų pavadinimus.

Mokytojas: Goog tau. Dabar laikas atsisveikinti.(Vaikai stovi ratu ir atlieka judesius pagal dainą “ Iki pasimatymo, visi.")

Šiame puslapyje rasite medžiagą šiomis temomis: Anglų kalbos pamokos planas. Anglų kalbos pamokos planas. Anglų kalba ikimokyklinukams. Anglų kalba ikimokyklinukams. Anglų kalbos mokymas ikimokyklinukams. Anglų kalbos mokymas ikimokyklinukams. Atsisiųsti anglų kalbą ikimokyklinukams. Anglų kalba ikimokyklinio ugdymo įstaigoje. Anglų kalba vaikams į mokyklinio amžiaus.

Anglų kalba darželyje

Anglų kalbos pamokos I.A. Murzinova

15 pamoka

Spalvos

2009 m. rugsėjo 2 d

Šaltinis:

Mokomoji medžiaga

Pamokos tema (-os). Leksiniai vienetai Kalbos struktūros Gramatika Garsai
Spalvos oranžinė, raudona,* geltona,*rožinė, mėlyna,*balta, juoda, ruda, violetinė, pilka, žalia. Kuri (gėlė) tau patinka? - Man patinka šitas. Man patinka (mėlyna). (Dėmė) turi (tris) gėles. suskaičiuoti iki šešiolikos;neapibrėžtas įvardis vienas; Paprasta dovana

Šioje pamokoje vaikai išmoks:

2) įvardykite spalvas angliškai;

3) leiskite jiems žinoti, kokia spalva jiems patinka.

Jums reikės: 1) ; 2) ant kartoninės juostelės pagaliukų pagal vaikų skaičių iš spalvoto popieriaus iškirptos gėlės; 3) paveikslėliai, kuriuose vaizduojama kriaušė, slyva, morka, žolė, lokys, vyšnių pyragas, juoda kepurė, dangus.

Pedagogas: Sveiki, vaikai! Džiaugiuosi tave matydamas. Pradėkime anglų kalbos pamoką. Šiandien išmoksime skaičiuoti iki šešiolikos. Šiandien išmoksime skaičiuoti iki šešiolikos. Dabar užmerkite akis, suskaičiuokime iki šešiolikos. Vienas, du, trys... šešiolika. Atmerk akis!

Vaikai užsimerkia ir skaičiuoja angliškai iki šešiolika.

Dėmė pasirodo su gėlėmis.

Sveikina vaikus.

Vaikai: Sveiki, taške! Malonu tave matyti!

Mokytojas: Žiūrėk, Spotas turi gėlių. Kiek gėlių jis turi? Suskaičiuokime gėles. Viena gėlė, dvi gėlės, trys gėlės... dešimt gėlių! Dėmė turi dešimt gėlių. Kokios spalvos gėlės?

Dėmė: ši gėlė yra raudona (rodo raudoną gėlę). Ši gėlė geltona (rodo geltoną gėlę). Šis yra mėlynas (rodo mėlyną gėlę).

Dėmė įvardija visas spalvas, mokytojas pakartoja jų pavadinimus.

Mokytojas (rodo į atitinkamas gėles): Aha, raudona, geltona, mėlyna... balta. matau. Vaikinai, gėlė angliškai yra gėlė. Klausykite mažos istorijos, kuri nutiko mano pažįstamai merginai Vika. Ji keliavo su tėvais ir atvyko į Angliją aplankyti moters. Ši moteris turėjo gražų sodą, kuriame jie augo spalvingos gėlės. Ši moteris buvo anglė, ji norėjo padovanoti Vikai gėlių ir angliškai pasakė: Kokios gėlės tau patinka? Pasirinkite! (Kokios gėlės jums patinka? Pasirinkite!). Tačiau Vika nežinojo, ką pasakyti. Tada jai padėjo mama, kuri gerai mokėjo anglų kalbą. Ji jai pasakė: Nukreipkite į jums patinkančią gėlę ir pasakykite „Prašau šitą!“, „Prašau šią gėlę“. Tada moteris tau duos. Vika pradėjo kalbėti taip, kaip patarė mama. Ji parodė į gėles ir pasakė: „Štai, prašau! Ir šis, ir šis! ir netrukus ji jau turėjo puokštę gražių kvepiančių gėlių. Ir vėliau ji man papasakojo šią istoriją, kai grįžo į Rusiją.

Vieta: Olga Viktorovna, kuri gėlė jums patinka?

Mokytojas (rodo į vieną iš gėlių): Man patinka ši, mėlyna. O tu, Dėmė, kuri gėlė tau patinka?

Dėmė (rodo į vieną iš gėlių): Man patinka ši. Sereža, kokia gėlė tau patinka? O tu, Vika, kuri gėlė tau patinka?

Spot kreipiasi į vaikus po vieną.

Vaikai rodo į gėles naudodami frazę „ patinka tai vienas«.

Dėmė: ji raudona. Štai tu. (Įvardija spalvą ir padovanoja vaikams patinkančią gėlę.)

Mokytojas: Dabar, vaikai, pažaiskime. Žaiskime. Pasakysiu angliškai kokia spalva man patinka. Pavyzdžiui, man patinka geltona. Jei tokia jūsų gėlės spalva, pakelkite ją aukščiau. Pasiruošę? Pradėkime. Man patinka raudona! Man patinka rožinė! Man patinka violetinė! Man patinka mėlyna! Man patinka oranžinė! Man patinka geltona! Man patinka balta!

Vaikai gėles skina išgirdę atitinkamos spalvos pavadinimą.

Mokytojas: Gerai tau.

Dėmė mokytojui kažką sako į ausį.

Mokytojas: Gerai, Spot. Vaikinai, Spotas nori žaisti su jumis. Jis apsimes, kad kalba neteisingai, o jūs jį pataisysite. Padovanok gėles Spotui, prašau.

Vaikai dovanoja gėles Spotui.

Dėmė (pasirenka mėlyną gėlę): ji yra (raudona).

Vaikai: Ne, taip nėra. Tai (mėlyna).

Pedagogas: Labai gerai. Dabar pažaiskime "Kokios spalvos trūksta?". Žaiskime žaidimą "Kokios spalvos trūksta?" Tu užmerksi akis, o Dėmė paslėps vieną gėlę. Tada atmerksite akis ir atspėsite, kurios gėlės trūksta. Užmerkite akis (paslepia vieną gėlę). Atmerk akis.

Vieta: Vaikai, atspėkite, kokios gėlės (spalvos) trūksta?

Vaikai atspėja, kurios gėlės trūksta.

Vaikai: Ar tai mėlyna gėlė?

Taškas: Ne, taip nėra

Vaikai: Ar tai oranžinė?

Taškas: Taip, yra. Tai oranžinė. Štai jis.

Mokytojas: Vaikinai, kas nori paslėpti gėlę patys? Olya, ateik čia. Olya, liepk vaikams užmerkti akis. Papasakok vaikams užmerkti akis.

Vaikas:Užmerkite akis.

Mokytojas: Dabar pasirinkite gėlę. Gerai. Įdėkite jį į šį maišelį (dėžutę). Dabar liepkite vaikams atmerkti akis. Pasakykite vaikams, kad jie atidarytų akis.

Vaikas: Atmerk akis. Kokios spalvos trūksta?Ir T. d.

Vaikai paeiliui slepia gėles, likusieji atspėja spalvą.

Mokytojas: Gerai padaryta, vaikai. Vaikinai, dabar aš jums pasakysiu vardus įvairių daiktų, o tu man pasakyk angliškai, kokios jie spalvos. (Šiuo metu vieta gali „pailsėti“, pavyzdžiui, miegoti ant mažos lovos.) Dangus.

Vaikai:Mėlyna.

Mokytojas: Saulėta (sniegas, žolė, medžiai, lokys, slyva, kriaušė, vyšnia, morka, dangus, voras, kepurė, vaivorykštė).

Vaikai spalvas įvardija angliškai (spider – pilka, juoda arba ruda). Kai mokytojas sako „kepurė“ arba „vaivorykštė“, vaikai įvardija bet kokias spalvas.

Mokytojas: Labai gerai, tu žinai tiek daug spalvų. Gerai padaryta, žinote daug spalvų. Vienas iš mums pažįstamų personažų net sukūrė dainą apie spalvas ir dažnai ją dainuoja. Klausykite šios dainos ir atspėkite, kas mėgsta ją dainuoti.

Spalvota daina

(pagal populiarią dainą „The Itsy Bitsy Spider“).

Apelsinas yra morka,

Geltona yra kriaušė,

Žalia yra žolė,

Ir rudas yra lokys,

Violetinė yra slyva

Mėlynas yra dangus,

Juoda yra raganos kepurė,

O raudona yra vyšnių pyragas.

Mokytoja dainuoja dainą „Spalvota daina“ pagal dainą „The Itsy Bitsy Spider“, rodydama vaikams morkos, kriaušės, žolės, meškos, slyvos, dangaus, juodos kepurės, vyšnių pyrago paveikslėlius. (Galite tyliai leisti dainos „The Itsy Bitsy Spider“ garso įrašą arba jos pagrindinį takelį.)

Mokytojas: Na, vaikinai, ar atspėjote, kuris veikėjas, kurį žinome, mėgsta dainuoti dainą apie spalvas? Teisingai, tai mūsų voras iš dainos „The Itsy Bitsy Spider“. Dainuokim šią dainą kartu.

Mokytojas ir vaikai dainuoja dainą "The Itsy Bitsy Voras“, palydėdamas ją atitinkamais judesiais(žr. I.A. Murzinovos anglų kalbos pamokas.).

Mokytojas: Puiku! Tu gali labai gerai dainuoti. Dabar jūs žinote daug naujų anglų kalbos žodžių. Dabar žinote daug naujų anglų kalbos žodžių. Kas prisimena anglišką kepurės žodį? O kaip su žole? O kriaušė? Slyva? Gerai padaryta! Goog tau. Dabar laikas atsisveikinti. Rūpinkitės!

Kandidatas filologijos mokslai I. A. Murzinova

* - kartojimas

Pastabos anglų kalba tema „Spalvos“

Supažindinti su angliškais žodžiais tema „Spalvos“;

Ugdyti gebėjimą atspėti remiantis iliustraciniu ir garso aiškumu, lavinti vaizduotę ir fantaziją;

Savarankiško, kryptingo darbo įgūdžių ugdymas;

Pamokos eiga

1. Pamokos pradžia. Sveikinimai.

Sveiki berniukai ir merginos! kaip sekasi? Labai džiaugiuosi tave matydamas!

Daina "Labas, labas, kaip sekasi?"

Vaikai paeiliui sveikinasi su žaislu ir klausia, kaip jam sekasi.

Daina "Koks tavo vardas?"

Vaikai kalba apie savo vardus.

2. Fonetinis pratimas.

Vaikinai, atsisėskite ant magiškojo kilimo. Mes einame į kelionę!

Ar prisimenate, kur namuose yra mėgstamiausia liežuvio vieta?

[r] – urzkime kaip šunys

[z] – zvimbime kaip uodai

[f] – snauskime kaip ežiukai

[u] – klykim kaip pelėdos

[w] – šnypškime kaip žąsys

[s] – šnypškime kaip gyvatės

3. Pagrindinė dalis.

3.1. Uždengtos medžiagos kartojimas.

Kur mes nuėjome per paskutinę pamoką ir kas gyvena stebuklingame ūkyje?

Žaidimas su kamuoliu (mokytojas meta kamuolį ir įvardija gyvūną rusiškai, o vaikas turi pasakyti angliškai).

Daina „Ką tu gali pamatyti ūkyje?

3.2. Naujos medžiagos mokymasis.

Vaikinai, ar girdėjote tą triukšmą už durų? Mikė Pūkuotukas atvyko mūsų aplankyti. Jis ketino į Eeyore gimtadienį, bet pakeliui nukrito. Dovana sprogo. Vaikinai, mums reikia kažkaip padėti Viniui. Kaip? Žinoma, galime piešti kamuoliukus. Tačiau prisimename, kad Mikė Pūkuotukas yra iš Anglijos, vadinasi, šiandien susipažinsime su gėlių pavadinimais anglų kalba.

1. Kokios spalvos yra rutulys? (Raudona) Anglų kalba-raudona
Aš neabejoju
žinoma raudona... (raudona)

2.Kokios spalvos šis rutulys? (Geltona) Angliškai geltona
Katė apsilaižė lūpas ir suvalgė
geltonas trynys, geltonai geltonas

3. Koks tai kamuolys? (Mėlyna) Anglų kalba tai bus mėlyna
Skęstu, leidžiu žemyn
Žinoma, mėlyna spalva... (mėlyna)

4.O šis kamuolys?
O šis kamuolys (Žalias) Angliškai – žalias
O, neprinokęs mandarinas
Jis žalias, tik žalias

5.Už lango yra žvirblis

Visa pilka nuo dulkių.

Jis sėdi saulėje

Išvalo jo plunksnas.

6.Žiemą taigoje niūrus

Rudasis lokys vaikšto.

Šiuo metu jis yra jautrus:

Baltas sniegas, o jis rudas.

7.Man beveik penkeri metai

Ir aš žinau juodą spalvą

Angliškai tai bus juoda.

Olegas pasakoja draugams.

8. Angliškai dress - dress

Rožinė – rožinė.

Jame aš nusprendžiau, manau,

Geriausia iš visų princesių.

9.Draugas klausia: "Koks skonis?"

Kokios jūsų mėgstamiausios apelsinų sultys?"

Net neklausk:

Oranžinė oranžinė.

3.3 Kūno kultūros minutė

Ploji, ploja, ploja rankomis

Šokite, šokite, šokite savo šokį kartu

Antspauduok, antspauduok, štampuok kojas kartu

Palieskite, palieskite, palieskite nosį kartu!

3.4 Tvirtinimo medžiaga

Žaidimas „Ko trūksta“ (turite pavadinti gyvūną ir jo spalvą)

Eilėraščio pristatymas ir mokymasis

Matau žalią, matau rudą

Atsistoju ir atsisėdu

Matau raudoną, matau mėlyną

Aš matau tave, tave ir tave!

4. Baigiamoji dalis.

Vaikinai, mūsų pamoka baigėsi. Atėjo laikas atsisveikinti.

OS pavadinimas

MBOU DOD „namas“ vaikų kūrybiškumas №4".

Pareigybės pavadinimas

mokytojas papildomas išsilavinimas

Novokuznetskas

Sukūrimo data

Komentarai 0

Atsisiuntimai 167

Failo dydis 82Kb

2014 m
Siūloma medžiaga, santrauka atvira klasė anglų kalba, bus naudinga mokytojams, dirbantiems su ikimokyklinio ir pradinio mokyklinio amžiaus vaikais pradinis etapas anglų kalbos mokymas.
Ši pamoka yra įprasta pamokų grandinėje tema „Spalvos“ (antrasis temos pavadinimas: „Mikės Pūkuotuko gimtadienis“) ir skirta paruošti mokinius paskutinei pamokai minėta tema. Daroma prielaida, kad vaikai turi žodyną anksčiau studijuotomis temomis: „Skaičiai“, „Gyvūnai“, „Judesio veiksmažodžiai“.
Kuriant naudojami schematiški veiksmažodžių „have got“, ​​„is“, judėjimo veiksmažodžių ir kai kurių būdvardžių vaizdai. Tokie vaizdiniai „palaikymo simboliai“ padeda vaikams greitai įsisavinti žodyną mokymosi ir mokymosi etape ir yra užuomina apie baigiamąsias klases. „Atramos simbolių“ idėją iš vadovo paėmė I.A. Ryžkova „Mano pirmasis anglų kalbos vadovėlis“, Maskva, „Akvariumas“, 1998 m. Pačius simbolius sukūrė siūlomos santraukos autorius.
Į santrauką taip pat įtraukti rimai, kuriuose pakaitomis keičiasi rusų ir rusų kalbos. angliškų žodžių. Rymo naudojimas padeda vaikams geriau mokytis Anglų kalbos žodynas, skatina juos greičiau kalbėti užsienio kalba, lavina kalbą, kvėpavimą ir dikciją. Tai taip pat taikoma dainoms anglų kalba (jos taip pat pateiktos šioje medžiagoje). Ir eilėraščiai, ir dainos yra šventinis mokymosi proceso elementas, todėl vaikai lengvai ir tvirtai įsimenami.
Visų siūlomoje medžiagoje esančių rimų ir dainų (išskyrus dainą Nr. 16, žr. toliau) žodžiai priklauso autoriui šios santraukos. Jų naudojimo efektyvumas, taip pat minėtų „atramos simbolių“ efektyvumas patvirtinamas kiekvienoje paskutinėje pamokoje. Jų taikymo pavyzdžiai pateikti siūlomoje santraukoje.
Autorius: Marina Vladimirovna Kaverzina, MBOU DOD „Vaikų kūrybos namai Nr. 4“, Novokuzneckas, Kemerovo sritis, papildomo ugdymo mokytoja.

1 puslapio peržiūra

MBOU DOD "Vaikų kūrybiškumo namai Nr. 4""

„Nežinau keliautojo“

Užbaigė: Kaverzina Marina

Vladimirovna

papildomo ugdymo mokytojas MBOU DOD "Vaikų kūrybiškumo namai Nr. 4" Novokuzneckas, Kemerovo sritis.

Atviros pamokos anglų kalba santrauka

Tema:„Spalvos“ („V. Pūkuotuko gimtadienis“).

Pamokos pavadinimas:""Nežinau keliautojo"".

Tikslas: Mokinių paruošimas baigiamajai pamokai tema „Spalvos“ („V. Pūkuotuko gimtadienis“).

Užduotys:1. Treniruotėse : konsoliduoti ankstesnių pamokų žodyną; supažindinti vaikus su naujais žodžiais: raudona, mėlyna, geltona, žalia, ruda; kalba

pavyzdį „Man patinka...“ ir iš pradžių juos konsoliduokite; mokyti vaikus klausytis ir monologinės kalbos.

2. Kuriama: vystytis loginis mąstymas, vaizduotė, valios sfera, semantinis spėjimas.

3. Švietime: mokyti vaikus taisyklių eismo- susipažinimas su šviesoforais.

Vaizdinės priemonės: 1.Kartoninės figūrėlės: Nežinau, Mikė Pūkuotukas,

šviesoforas.

2.Nuotraukos:"balionai"

3.Kortelės pagal temas: „Gyvūnai“, „Judesio veiksmažodžiai“, „Skaičiai nuo 1 iki 9“, „Spalvos“.

4.Žaislai: gyvūnai – 5 vnt.

Įranga: garso įrašymo įrenginys, stovas vaizdinėms priemonėms.

Pamokos eiga

1. Organizacinis momentas.

Varpas jau išėjo! Laba diena, mieli vaikai!

Vaikai: Laba diena!

Sėsk, prašau! Džiaugiuosi tave matydamas!

Vaikai: Malonu matyti ir jus!

Vaikinai, šiandien turime svečių. Jie atėjo pažiūrėti, kaip tu ir aš čia gyvename ir ko išmokome per šį laiką. Ir mes išmokome šiek tiek suprasti Anglų kalba, šiek tiek kalbėti angliškai, o svarbiausia supratome, kad anglų kalbos žinios mums labai pravers gyvenime ir labai greitai.

Ar pamenate, mūsų draugas anglas V. Pūkuotukas po kelių dienų švęs gimtadienį? Jis tikrai ateis pas mus, o mes turėsime jį pasveikinti, duoti jam tai, ką jis myli! Ir jam patinka viskas, kas šviesu ir spalvinga. Norėdami tai padaryti, turime žinoti spalvos pavadinimą anglų kalba. Mes to dar nežinome. Kokius spalvų pavadinimus žinote rusų kalba? (Vaikai spalvas vardija po vieną.)

Gerai padaryta! Šiandien išsiaiškinsime, kaip šie vardai skamba angliškai, bet pirmiausia pažadinsime liežuvius.

Tikslai:

  • automatizuoti kalbos įgūdžius įvardijant žodžius tema „Spalvos“, įtvirtinti gebėjimą juos naudoti kalboje kalbos pavyzdžiai„It is red“ ir „I have...“, spalva+daiktavardinės frazės; pakartokite skaičiavimą nuo 1 iki 10, gyvūnų pavadinimus;
  • ugdyti įgūdžius ir gebėjimus žodinė kalba, gebėjimas dirbti komandoje;
  • auklėti teigiamas požiūris mokytis užsienio kalba, pagarba vienas kitam.

Įranga:

  • septynių žiedų gėlė, kurios žiedlapiai pagaminti iš spalvoto popieriaus
    (pritvirtinta prie lentos naudojant magnetus);
  • kubas, kurio šonai padengti skirtingomis spalvomis;
  • 2 rinkiniai įvairiaspalvių paveikslėlių (po 10 vnt.);
  • 2 gražios dėžutės su žaliais ir žaliais balionais mėlyna spalva;
  • minkšti gyvūnų žaislai skirtingos spalvos;
  • Ženklas „Žaislų parduotuvė“;
  • įvairių spalvų balionai laikymui dinaminė pauzė;
  • „bilietų“ puodeliai iš raudono ir geltono lipnaus popieriaus, kurie kaip emblema tvirtinami prie kiekvieno komandos nario;
  • įvairiaspalviai apskritimai, kurie apdovanojami už kiekvieną teisingą atsakymą ir suskaičiuojami kelionės pabaigoje.

Pamokos eiga.

Vaikinai, pasaulis, kuriame gyvename, pilnas spalvų. Ir norėdami tuo įsitikinti, mes eisime į spalvinga kelionė. Tačiau kelionės metu angliškai įvardinsime spalvas, su kuriomis susidursime. Žinai, kad keliaujantieji turi su savimi bilietus. Jūs taip pat turite bilietus – apskritimų pavidalu. Jie yra skirtingų spalvų. Vaikinai, atsisėskite prie stalo, kurio apskritimo spalva sutampa su jūsų bilieto spalva.

(Vaikinai, turintys raudonus apskritimus - „bilietus“, sėdi prie stalo raudonas apskritimas viduryje. Vaikinai, turintys geltonus „bilieto“ apskritimus, sėdi prie stalo su geltonu apskritimu viduryje).

Dabar mes pasiruošę keliauti! Taigi, į kelionę išvykome su 2 komandomis:

Mokytojas: Komanda!...

1-osios komandos nariai: „Raudonoji“!

Mokytojas: Ir komanda!...

2-osios komandos nariai: „Geltona“!

Vaikinai, pažiūrėkite, kokia neįprasta gėlė! Visi jo žiedlapiai yra įvairiaspalviai. Kiek jų yra? Suskaičiuokime: „Vienas, du, trys, keturi, penki, šeši, septyni! kaip tai vadinasi? Teisingai, tai septynių spalvų gėlė - gėlė-septynios spalvos-gėlė, stebuklinga gėlė. Nuplėši žiedlapį, sugalvoji norą, ir jis išsipildo. Manau, žinau tavo norą – nori žaisti ir linksmintis. Bet su jumis ne tik žaisime, bet ir konkuruosime, t.y. Už kiekvieną teisingą atsakymą gausite po vieną lapelį.

Na, pradėkime. Nuplėšiu pirmąjį žiedlapį. Turite pasakyti magišką burtą:

  • Kokia tai spalva?
  • Jis yra mėlynas.

Ir štai pirmasis žaidimas – „Padėk man pasakyti eilėraštį“:

1 komandai: Mėgstu lakstyti po miestą su spalvotais džinsais mėlyna;

2 komanda: Pietums mums davė šios spalvos pomidorus raudona;

1-ajai komandai: O citrina, prinokusi, turi y spalvos odelę ellow;

2-ajai komandai: O žalias mandarinas nešioja spalvos odą žalias;

1-oji komanda: Mūsų pachyderm oranžinė dėvi odos spalvą oranžinė;

2-oji komanda: juodaodis kalbės angliškai juodas;

1-ajai komandai: Nepamirškite ryte išsivalyti dantų baltas;

2 komanda: Pilkas vilkas- žvėrių perkūnija, dėvi spalvotą kailinį pilka;

1 komandai: O meškiukas linksmas, linksmas, dėvi spalvotą kailinį rudas.

Gerai padaryta vaikinai. Dabar nuplėšiame kitą žiedlapį. Nepamirškite ištarti burtažodžio:

Kokia tai spalva?

Aš turiu kubą. Jis taip pat neįprastas, kaip mūsų septynių žiedų gėlė. Kiekviena kubo pusė turi skirtingą spalvą. Kiekvienas komandos narys turi mesti kauliuką ir pavadinti pasirodžiusią spalvą. (Vaikai meta kauliuką ir įvardija spalvą).

Na, ar nuplėšime kitą žiedlapį? Tada pasakykite burtą. ( Vaikai įvardija spalvą žiedlapis – burtai). Vaikinai, mūsų stebuklinga gėlė paruošė jums spalvingų paveikslėlių. Pavadinkite jų spalvą ir suskaičiuokite, kiek nuotraukų turite. Puiku, jūs atlikote šią užduotį. (Kiekviena komanda įvardija spalvą ir angliškai suskaičiuoja nuo 1 iki 10).

Dabar koks žiedlapis? gerai. Žiūrėk, kažkas yra nuostabioje dėžutėje. Aš jums pasakysiu, kas jame yra. Tai yra balionas. Tai balionas. Bet kokia tai spalva, reikia atspėti. Man reikia vieno nario iš kiekvienos komandos. Jis pažiūrės į kamuoliuko spalvą ir atsakys vaikinams, ar jie atspėjo teisingai, ar ne.

Komanda: Raudona?...Geltona?...Mėlyna? ir tt

Dalyvis iš priešininkų komandos: - Taip/Ne (priklausomai nuo situacijos)

(Vaikai atspėja spalvą balionas kol jie atspės).

Kokią staigmeną mūsų laukia kitas žiedlapis? Greitai pasakykime magišką burtą ( dinaminė pauzė). Pasirodo, vis dar turime balionų. Skambant muzikai, perduosite kamuoliukus vienas kitam, bet kai tik muzika baigsis, turėsite pasakyti, kokios spalvos kamuolys yra jūsų rankose:

Turiu raudoną (mėlyną, oranžinę, baltą ir kt.).

(Angliškai tai skamba kaip juokinga daina).

Vaikinai, nuplėškime kitą žiedlapį. Tik nepamirškite apie burtą. gerai. Dabar eisime į žaislų parduotuvę. Mūsų pardavėjas (3 klasės mokinys) Ji jums pasakys, ką turi savo parduotuvėje, o jūs išsirinksite, kas jums patinka. Kviečiu po vieną dalyvį iš kiekvienos komandos.

Pardavėjas: Turiu raudoną lapę, pilką katę, žalią varlę, oranžinį šunį, rudąjį lokį ir baltąją antį. ko norėtum?

Pirkėjas: Žalioji varlė, prašau!

Pardavėjas: Štai tu.

Pirkėjas: Ačiū.

Vaikinai, mums liko paskutinis žiedlapis. Mes sakome burtą:

Kokia tai spalva?

Ką gi, mūsų spalvinga kelionė baigėsi! ar patiko? Ir kas mus laimėjo? (Konkurso rezultatai sumuojami ir įteikiami nedideli prizai).



Ar jums patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais!